Про Академію

Меню

До МАУП на зустріч зі студентством завітав народний депутат України Сергій Гриневецький

03 Листопада 2011 14:44

Нещодавно у засіданні студентського Дискусійного клубу  Міжрегіональної Академії управління персоналом взяв участь народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, заступник голови Народної партії Сергій Рафаїлович Гриневецький.  Представив гостя студентству ректор Академії Анатолій Миколайович Подоляка: «Ми продовжуємо зустрічатися з політиками та громадськими діячами. І сьогодні на наше зібрання завітав народний депутат України Сергій Гриневецький. Не секрет, що колишній президент України Леонід Кучма висував нашого гостя на посаду президента. Я думаю, наша зустріч буде плідною та цікавою».

Сергій Рафаїлович висловив подяку за можливість спілкування зі студентами: «Саме тут у вищому навчальному закладі відчуваєш пульс життя, держави, настрою та перспектив». Депутат висловив свої думки з приводу деяких державних аспектів і зазначив, що є давнім прихильником сильної державної регіональної політики: «Я розглядаю таку політику не тільки як політику в площині окремих регіонів чи всіх регіонів нашої держави, а саме в геополітичному вимірі, для того, щоб стати серйозним гравцем на регіональному рівні.  Сьогодні Європа - це Європа регіонів, і якщо уважно подивитися на процес, який відбувається  в зовнішній сфері, то ми бачимо, які кризи вирують в європейському середовищі».

Народний депутат дав декілька порад для поліпшення економічного становища та сформулював п’ять найголовніших зовнішньополітичних ризиків: «Ці проблеми можуть бути характерні і для нашої держави, а саме: глибока фінансова економічна криза, старіння населення, кліматичні та техногенні питання, енергетична залежність країни, організовані злочинні угрупування і тероризм. Якщо перенестися в українську площину, то всі ці проблеми характерні і для нас».

На завершення депутат сказав декілька слів про український професіоналізм в управлінській діяльності, висловив занепокоєння щодо пасивного стану суспільства та зовнішньої байдужості, але зазначив: «Сьогодні я походив по вашій території і подивився на ресурсну базу Академії, і думаю, що саме завдяки освітянському простору, через навчання і науку ми подолаємо кризові явища».

Студенти уважно слухали гостя, після чого активно ставили актуальні питання, на які Сергій Рафаїлович залюбки давав вичерпні відповіді.

За традицією наприкінці зустрічі ректор МАУП Анатолій Подоляка вручив народному депутатові України книги видавництва Академії на згадку про цікаву розмову зі студентством.

Поділитися посиланням: