Про Академію

Меню

До МАУП завітав Надзвичайний i Повноважний Посол Азербайджану в Україні Ейнулла Мадатлі

19 Грудня 2014 10:26

16 грудня з нагоди відзначення Дня національної солідарності азербайджанців світудо Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав Надзвичайний i Повноважний Посол Азербайджану в Україні Ейнулла Мадатлі.

Основною ідеєю Дня національної солідарності азербайджанців світу є єдність та солідарність азербайджанців, державність Азербайджану та повага до національно-духовних цінностей.

На початку візиту Пан Посол разом із керівництвом Академії урочисто поклали квіти до бюсту Гейдара Алієва (громадського лідера азербайджанського народу), що встановлений перед  Українсько-Азербайджанським інститутом соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва МАУП.

  

Далі Надзвичайного i Повноважного Посла Азербайджану було запрошено до кіноконцертного залу «Україна», де відбувся святковий концерт азербайджано-української дружби «Мости культури єднають». Також на концерті були пристуні такі шановні гості: голова Об'єднаного конгресу азербайджанців України Ровшан Тагієв та голова Спілки азербайджанської молоді України Ільгама Аллахвердієва.

На початку концертної програми з привітаннями до присутніх в залі звернувся Посол АзербайджануЕйнулла Мадатлі: «Мені дуже приємно побувати у цей святковий день у МАУП. Сотні наших студентів навчаються в академії. Дуже знаково, що ми відзначаємо День національної солідарності азербайджанців світу напередодні Нового року. Бажаю, щоб новий рік приніс усім миру!»

 

Зі сцени прозвучали пісні у виконанні Народного артиста України, Гурбана Аббасова, солістки Національного оперного театру України ім. Т.Г.Шевченка Олени Кулдиркаєвої, родинного дуету «Мальви», солістки народного ансамблю пісні і танцю «Азербайджан» Тарани Мамєдової, віртуозну гру на скрипці продемонстрував лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Еміль Алієв, азербайджанськими народними танцями привітав присутніх ансамбль пісні і танцю «Азербайджан».

   

Також цього дня у Президентському університеті МАУП відбулася конференція Об'єднаного конгресу азербайджанців України, на якій підбили підсумки роботи 2014 року та обговорили основні напрями роботи Об'єднаного конгресу на наступний рік. 

 

Після закінчення заходів Надзвичайний i Повноважний Посол Азербайджану в Україні Ейнулла Мадатлі зустрівся з керівництвом МАУП і обговорив основні напрями освітнього та наукового співробітництва між Академією та навчальними закладами Азербайджану.  

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: