Про Академію

Меню

До уваги абітурієнтів, студентів та випускників Міжрегіональної Академії управління персоналом!

26 Червня 2007 11:06

На Інтернет-сайті Міністерства освіти і науки України 25 червня 2007 року з'явилася інформація про 150 відокремлених структурних підрозділів (ВСП) вищих навчальних закладів України, яким анульовано ліцензія на освітню діяльність. Серед них вказано 15 ВСП Міжрегіональної академії управління персоналом.

МАУП офіційно заявляє про неправдивість та упередженість поданої інформації, мета якої полягає в намаганні подальшої дискредитації Академії напередодні вступної кампанії.

Повідомляємо, в черговий раз, що рішенням Господарського суду міста Києва від 8 червня 2007 року по справі №24/734-А визнано недійсними наказ Міністерства освіти і науки України від 03.05.2006 року №1105-л і рішення Державної акредитаційної комісії від 26 квітня 2006 року, якими було анульовано ліцензії Чернігівському, Житомирському, Закарпатському, Криворізькому, Кіровоградському інститутам та Чернівецькій філії МАУП. Раніше, ухвалою цього ж суду була зупинена дія вищезазначених наказу і рішення до закінчення розгляду справи по суті. Таким чином, зазначені інститути і філія МАУП діють законно і у повному обсязі своїх повноважень.

Діяльність Дружківського, Нетішинського, Макіївського відділень, Смілянської, Кременчуцької філій та деяких інших підрозділів була припинена на початку 2006 року наказом МАУП як така, що не відповідає академічним вимогам, про що було повідомлено МОН.

Програвши Академії всі суди, деякі представники Міносвіти використовують застарілу інформації для створення негативного іміджу Академії, що викличе нові позови з можливим відшкодуванням завданих збитків.

Поділитися посиланням: