До уваги випускників

22 Квітня 2014 10:47

Випускникам 11х  класів,
учителям м. Києва
та Київської області

Адміністрація Деснянського економіко-правового технікуму доводить до відома випускників 11 класу (класних керівників та вчителів) наступну інформацію:

-   у ході вступної кампанії 2014 року наш заклад, керуючись дозволом Міністерства освіти і науки України, здійснюватиме зарахування на ІІ курс (денна форма навчання) випускників 11 класу, у яких кількість балів у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання становитиме менше 140 із профільного предмета (а отже, вони будуть позбавлені права вступити до університету). Таким абітурієнтам (якщо вони набрали не менше 124 балів із відповідних предметів) ми пропонуємо зарахування на ІІ курс за наступними спеціальностями: «Організація виробництва», «Фінанси і кредит», «Правознавство», «Соціальна робота».

Зарахування на ІІ курс дозволить абітурієнту не втратити час для отримання вищої освіти, оскільки через 2 або 3 роки (залежно від обраного фаху) він отримає диплом молодшого спеціаліста державного зразка, який дає право вступати до університетів без складання ЗНО на ІІІ (ІІ) курс за скороченим терміном навчання.

Абітурієнтам, які не набрали 124 балів при складанні ЗНО, пропонуємо вступати на І курс на основі базової загальної середньої освіти (свідоцтва про закінчення 9 класів).

Вважаємо таку співпрацю школи і технікуму корисною не лише для дітей, але й для обох закладів: ми матимемо змогу здійснити зарахування на вакантні місця, а школа, суттєво підвищивши показники з охоплення вищою освітою її випускників, ще раз підтвердить власний престиж та популярність у районі і місті.

Прийом документів з 1 по 29 липня за адресами:
вул. М. Закревського, 45-б, тел.: (044) 515-61-63;
пров. Межовий, 7-а, тел.: 223-45-04.

 

З повагою Директор,
відмінник освіти України                                                   Г.Г. Левадна

Поділитися посиланням: