Про Академію

Меню

Докторанти з Польщі захистили дисертації в МАУП

07 Листопада 2007 15:11

 Днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся захист дисертацій польських докторантів. Науковий ступінь доктора філософії у галузі психології здобули Ельжбєта Шимчукевич та Цецилія Тома. Вони здобули другу вищу освіту у відділенні МАУП в Лудзі (Польща) і згодом заочно навчались у аспірантурі та докторантурі Академії.

Наукові праці присвячені акутуальним проблемам сучасної психології. У роботі Цецилії Томи „Соціально-психологічні бар’єри кар’єрного росту жінок у Республіці Польща” запропоновано комплексний підхід до побудови кар’єри жінок, який впроваджено у службі соціальної зайнятості у Польщі. Праця Ельжбєти Шимчукевич „Психологічні особливості розвитку мовлення у дітей раннього віку, які виховуються у різних умовах”, у якій досліджуються проблеми розвитку мовлення у дітей в процесі співлкування з дорослими, дозволила автору визначити психологічні умови, що забезпечують своєчасний розвиток мовлення у дітей.

Гості з Польщі висловили подяку Міжнародному університету МАУП за надану можливість представити свої наукові напрацювання і зробити свій внесок у розвиток психологічної науки.

Поділитися посиланням: