Духовні нагороди МАУП

04 Листопада 2011 11:42

Митрополит Луганський і Алчевський Іоанникій прийняв протоієрея Діонісія Мартишина, завідувача кафедри православної культури та теології МАУП.

Під час теплого прийому, спілкування та обговорення питань сучасної освіти, взаємодії Православної  Церкви й українських вузів, завідувач кафедри подарував православні видання Міжрегіональної Академії управління персоналом, які були високо оцінені архіпастирем. «За особистий вклад у духовне відродження та благодійну діяльність на благо Святої Православної Церкви» Владика нагородив протоієрея Діонісія Мартишина медаллю на честь 65- річчя Луганської єпархії, а також «за старанні труди у славу Святої Церкви» благословив благословенною грамотою фахівця духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів МАУП Мартишину Оксану.

Наприкінці зустрічі Високопреосвященніший Владика Іоанникій побажав Божого благословення, духовного та всебічного конструктивного розвитку кафедри теології, духовно-просвітницького Центру та благословив викладачів, фахівців МАУП на плідну працю на ниві сучасної освіти та церковного просвітництва іконою Воскресіння Христового.

Поділитися посиланням: