Про Академію

Меню

Експерти назвали «перешитий» iPhone найбільш уразливим для вірусу WireLurker

29 Квітня 2016 04:05

Продукція компанії Apple, яка примусово була схильна до перешивки автоматично, стає вразливою до вірусу WireLurker. Саме так думають фахівці антивірусної "Лабораторії Касперського". Завдяки прошивці, Iphone відкриває до себе повний доступ інших пристроїв і програм, які мають можливість впливати на файлову систему самого Iphone. При попаданні шкідника в пристрій, який не було зламано і система сертифікатів, наявних в IOS, не було порушено, то вірус WireLurker, хоча б, не відкриє доступ до папок. Саме це заявили антивірусні експерти.

Наявність такого вірусу в пристрої характерно саме після проведення перепрошивки пристрою. А для оригінальних смартфонів при відтворенні операцій, які спричиняють загрозу, вірус стикається з різними перешкодами, наприклад, блокується PIN-кодом.

WireLurker був вперше виявлений в Китаї, саме звідти він почав атакувати пристрої Apple, до цього моменту продукція компанії ніколи не відчувала таких великих проблем з шкідливими програмами і вважалася максимально захищеною. Це далеко не означає, що росіянам дана труднощі не загрожує. Основним джерелом цієї небезпеки є скачування додатків з неофіційного китайського магазину, куди може звернутися і російський користувач.

Поділитися посиланням: