Меню

Електрика з водоростей - це реально!

29 Квітня 2016 04:06

Вчені з Канади знайшли новий спосіб видобутку електроенергії. Його суть полягає в переробці енергії водоростей. Подробицями про нову видобутку електроенергії поділяться, Канадські вчені, під час форуму інноваційних технологій. Форум запланований у Франції в Парижі.


Під час форуму інноваційних технологій, професора, з різних світових країн, поділяться своїми новими розробками і дослідженнями. Не залишиться без уваги і сфера отримання електроенергії. Вчені з Канади працювали в цьому напрямку довгий час, і ось, були отримані відповідні результати. Свою роботу вони посвітили способу виділення електроенергії з синьо-зелених водоростей, під час їх фотосинтезу.
Під час вивчення синьо-зелених водоростей стало відомо, що ціанобактерії в період фотосинтезу випускають невеликі заряди електронів, розташованих в рослинних клітинах. Учасник експерименту заявив, що отримання електроенергії в більших масштабів є цілком можливим, необхідно лише захопити виділяються електрони з рослини. В результаті ми будемо отримувати чисту електроенергію природним природним процесом. Ці розробки постійно підтримуються всесвітньою організацією по захисту природні «Грінпіс», так як ця енергія є відновлюваної та ні в якій мірі не завдає шкоди природним ресурсам.

Поділитися посиланням: