Про Академію

Меню

Електромобіль Porsche показали на автосалоні Франкфурта

15 Травня 2016 14:41

Найбільший німецький автовиробник Volkswagen показав своє бачення майбутнього в сфері виробництва автомобілів з електричним двигуном - електромобіль Porsche. Як запевняє виробник, цей електромобіль зможе проїхати до 500 кілометрів, а заряджатися до 80% всього за 15 хвилин.
 Показ концепту був приурочений до відкриття автосалону у Франкфурті, саме там Фольцваген і представив свою новинку. Також було розказано про плани компанії, що до 2020 року вона планує випустити щонайменше 20 моделей автомобілів з електричною тягою, можливо це будуть електромобіль-гібрид. У числі перших моделей, яку концерн планує поставити на масове виробництво буде Mission E - спортивний автомобіль, який розганяється до 100 км \ год менш ніж за 4 секунди і оснащується 600-сильним двигуном.
 Завдяки власним розробкам компанії в області батарей цей спорткар зможе проїхати близько 500 кілометрів без підзарядки, а впровадження технологій швидкої зарядки допоможе зарядити авто на 80% за чверть години. Це буде безпосередній виклик концерну Тесла Елона Маска, який на даний момент грає провідну роль на ринку розробки та виробництва електромобілів масового споживання. На даний момент прямих сильних конкурентів, які б продавали електромобілі також успішно, у Тесла немає.

Поділитися посиланням: