Про Академію

Меню

Фахівці в галузі права отримали дипломи

28 Липня 2010 10:47
 
 

Яскраве і приємне свято відбулося днями у студентів-випускників Інституту права Міжрегіональної Академії управління персоналом. Студенти успішно виконали навчальний план і отримали дипломи бакалавра, магістра та спеціаліста в галузі права. Цей диплом дасть можливість працювати на посадах в органах державної влади, в судових та правоохоронних органах тощо.

Слова вітань прозвучали від заступника директора Інституту права МАУП Миколи Курко: «МАУП – молодий навчальний заклад, йому лише 21 рік. І, здебільшого, про нього дізнаються з випускників. Ми сподіваємося, що з вашою допомогою про МАУП знатимуть не лише в Україні, а й далеко за кордоном. Ви – юристи, і повинні добре знати свій обов’язок. Успіхів на трудовій ниві!»

Урочисте вручення дипломів проводили заступник директора Інституту права МАУП Микола Курко та заступник декана заочних форм навчання Ліна Чехун.

Щиро вітаємо випускників. І твердо віримо, що здобуті знання дадуть можливість досягти їм поставлених цілей та нових звершень на професійній ниві.

Поділитися посиланням: