Феєрверк бойових мистецтв

18 Травня 2007 14:50

Серед пріоритетних напрямків навчально-виховної роботи, яка проводиться в Міжрегіональній Академії управління персоналом, один з головних – виховання фізично здорової молоді, а також підтримка та розвиток спорту. Нині для студентів Академії при її інститутах працюють численні спортивно-оздоровчі гуртки, активно пропагується здоровий спосіб життя. Результат цієї роботи – високі спортивні досягнення студентів Академії, що на престижних змаганнях та чемпіонатах здобувають перемоги та стають призерами, примножуючи спортивну славу МАУП.

Хто ж нині не знає наших чемпіонів - Дмитра Рочняка та Віктора Кикотя (вільна боротьба), Антона Бочкарьова та Олексія Задніпряного (рукопашний бій)… З іншого боку, чимало відомих спортсменів обирають МАУП як свою альма-матер, де вони отримують широкі можливості для якісної вищої освіти. Так, студентами Академії є олімпійський чемпіон з вільної боротьби Ельбрус Тедеєв, срібний призер останньої Олімпіади важкоатлет Ігор Разорьонов, чемпіон світу з греко-римської боротьби  Володимир Шацьких, дворазовий чемпіон Європи борець-вільник Василь Федоришин, бронзовий призер чемпіонату світу з вільної боротьби Василь Тесьминецький, які давно відомі шанувальникам спорту.

Питаннями розвитку бойових мистецтв в Академії вже не перший рік займаються Навчальний центр особистої безпеки людини та національних одноборств та Український Військово-Козацький інститут ім. Великого князя Святослава. Серед останніх заходів, проведених за їхньої підтримки, і які покликані популяризувати бойові мистецтва серед молоді, – фестиваль бойових мистецтв, що відбувся 18 травня в Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Привітав учасників фестивалю і глядачів ректор МАУП Микола Головатий:

- Ми багато уваги приділяємо тому, аби поєднати навчання з фізичним загартуванням. Це прекрасно, це унікально. Впевнений, жоден інший навчальний заклад не може похвалитися такою плеядою спортивних зірок, яка є в нас. Сьогоднішні учасники цього фестивалю – це гордість.

Провідні вітчизняні та зарубіжні майстри і їхні вихованці демонстрували свої вміння в мистецтві боротьби із суперником і, без перебільшення, найскладнішому мистецтві - перемагати себе. У певному розумінні бойові мистецтва можна було б назвати живописом можливостей розуму, тіла та духу. І як будь-яке мистецтво, бойове має різні напрямки та стилі. Чимало з того, що отримало свій розвиток в Україні, студенти Академії та її гості мали нагоду того дня побачити тут на Площі Знань. Присутні гідно оцінили показові виступи учасників фестивалю – представників різних шкіл карате-до, таеквондо, у-шу, кендо, сумо, муей тай, джиу-джитсу, а також рукопашного бою, вільної боротьби, кікбоксінгу, українського «Спасу». Це, зокрема, Віктор Кикоть та Дмитро Рочняк, Васіф Мамедов та Олег Овчаренко, Вадим Лукава та Богдан Навальний.

Поділитися посиланням: