Феміда на боці МАУП

20 Червня 2006 14:33

Сумнозвісний олігарх та медіамагнат Вадим Рабинович, схоже, може втратити свій офіційний бізнес, що стосується ринку ЗМІ. Численні та тривалі судові процеси між МАУП та Видавничим домом «СN Столичні новини», що належать йому, очевидно, стали причиною його складної фінансової ситуації. Адже всі судові тяжби завершуються на користь МАУП.

Свої перші справи Вадим Рабинович програв ще 2003 року. Тоді суди трьох інстанцій (Печерський районний, Апеляційний суд Києва, Верховний суд України) ухвалили рішення на користь МАУП та Георгія Щокіна про відшкодування моральних збитків щодо заплямованої честі, гідності та ділової репутації, а саме – спростування неправдивої інформації, надрукованої в газеті «СN Столичні новини» і стягнення понад 20 тисяч грн. із Видавничого дому «СN Столичні новини». Для примусового стягнення цих коштів на рахунки ДП було накладено арешт.

29 листопада 2004 року Печерський районний суд постановив спростувати інформацію, що не відповідає дійсності на сторінках газет «ВЄК» та «Аргумент-газета», де Вадим Рабинович звинуватив МАУП у «розгнузданому антисемітизмі», а 8 грудня 2004 року той же Печерський районний суд задовольнив позовну заяву МАУП до ДП «СN Столичні новини». На сторінках газети «Столичка» Вадим Рабинович вдався до брутальних висловлювань на адресу Георгія Щокіна, звинувачуючи його в ксенофобії, людиноненависництві та антисемітизмі. Негативна інформація спростована газетами.

За наклепи, розміщені на сторінках тижневика «СN Столичні новини», Печерський районний суд ухвалою від 30 березня 2005 постановив стягнути з Вадима Рабиновича 40000 грн., Володимира Кацмана (головного редактора «СN Столичні новини») 5000 грн. на користь МАУП та Георгія Щокіна.

Остання ухвала Печерського районного суду м. Києва від 26 квітня 2006 року за позовом Міжрегіональної Академії управління персоналом, Георгія Щокіна до ДП «СN Столичні новини» про захист честі, гідності, ділової репутації зобов’язує Видавничий дім спростувати недостовірну інформацію, надруковану на сторінках газети «Столичка» та виплатити компенсацію у розмірі 75000 гривень на користь Академії та Георгія Щокіна.

1 червня вже вдруге на рахунки ДП «СN Столичні новини» було накладено арешт. Є постанови про відкриття виконавчих впроваджень на рішення судів про стягнення з Рабиновича коштів. З метою забезпечення виконання рішень арешт накладено і на майно ДП «СN Столичні новини».

Міжрегіональна Академія управління персоналом має намір судитися за свою честь до повного банкрутства Рабиновича.

Поділитися посиланням: