Про Академію

Меню

Фестиваль творчості «АТРПАЛІТРА» в МАУП

06 Червня 2008 10:17

 3-4 червня 2008 року у Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов щорічний  вже традиційний Всеукраїнський фестиваль художньої творчості „Артпалітра”. 

Метою заходу є сприяння розвитку талантів та надання можливості самовираження студентам та працівникам Академії. На фестиваль приїхали учасники з багатьох регіонів України, аби показати свої таланти і досягнення у творчості. Привітав всіх учасників та гостей ректор МАУП Микола Головатий, він підкреслив важливість розвитку творчого потенціалу студентської молоді і побажав юним учасникам натхнення і успіхів і у навчанні і у творчості, адже Академія прагне перш за все допомогти своїм студентам не лише здобути освіту і майбутню професію, але й реалізувати себе як всебічно розвинену багатогранну особистість.

Фестиваль проводився за наступними напрямками: декоративно-прикладне мистецтво, живопис, фотомистецтво, літературна творчість, пісенна творчість, театральне мистецтво, хореографія. На території Академії тривала виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва: вишивки, графіті, малюнки, скульптури тощо, представлені учасниками конкурсу.

А лауреатами цьогорічного фестивалю „Атрпалітра” стали:

За напрямком „Літературна творчість” – було дві номінації: «Декламація» - тут кращою названо Маргариту Дигас з Інституту права, «Поезія» - Марія Фульга з ЕПТ.

Серед живописців кращими виявилися Маряна Брацюк иа Наталка Верес з ЕПТ.

У номінації „Фотомистецтво” лауреатом став Ярослав Ялоза (Львівський інститут МАУП), та Наталія Дмитрук з Інституту соціальних наук..

За напрямком „Декоративно-прикладне мистецтво” перше місце поділили Олена Недопас з Економіко-правового технікуму при МАУП та Марія Чурекові, що представляла Інститут міжнародних відносин та лінгвістики.

У номінації м’яка іграшка також два переможці: Катерина Брамінська («Соціальне партнерство» та Христина Радченко (ЕПТ).

За напрямком „Музичне мистецтво” у номінації „Ансамбль” перше місце посів вокальний ансамбль „Глорія” (Президентський університет МАУП); „Естрадна пісня” –Ірина Патлавська (Економіко-правовий технікум при МАУП), серед  дуетів перемогли Олександра та Дар Котеньові (Інститут права та ЕПТ при МАУП); Кращий вокал визнали у студентів Волинського інституту МАУП – Інни Тузової та Олександра Безікова.

У номінації „Хореографічне мистецтво” перемогла Хореографічна студія «Альянс» також з Волинського інституту МАУП.

Творчих злетів і нових нагород всім учасникам фестивалю, які знов подарували Академії свято краси та творчості.
Музичні інструменти та звукове обладнання акустичні системи купити в інтернет магазині
Поділитися посиланням: