Форум молодіжної дипломатії

18 Грудня 2007 14:14

Нещодавно за підтримки Міністерства закордонних справ України було проведено Форум молодіжної дипломатії, присвячений 90-річчю сучасної дипломатичної служби України. Форум молодіжної дипломатії включений до складу офіційних заходів, присвячених цій важливій події.

На початку з вітальним словом виступила заступник директора Державного підприємства „Державний центр міжнародного молодіжного співробітництва” при Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту Оксана Зелінська та президент Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку Андрій Мельник. Під час Форуму відбувався обмін досвідом роботи серед молодіжних організацій.  Від Академії у форумі взяли участь семеро осіб, а також заступник директора ІМВ з міжнародних відносин Нахля Юсеф. Одним з учасників форуму був і президент Молодіжного центру народної дипломітії Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин Міжрегіональної Академії управління персоналом Олексій Захарченко. У своєму виступі він розповів про перспективи розвитку і значення молодіжних дипломатичних осередків, зокрема про центр, створений в МАУП., де займаються студенти, які навачються на спеціальності „міжнародні відносини” та  „політологія”.

Серед учасників форуму були також представники студентських об’єднань з багатьох вузів з різних міст України: Харкова, Чернігова, Кременчуга, Комсомольська. Молодь, яка працювала на форумі і обмінювалась напрацьованим досвідом і своїми здобутками вселяє надію на плідну роботу української дипломатії у майбутньому. Учасники форуму вирішили зібратися наступного разу навесні.

Поділитися посиланням: