Футболісти МАУП - срібні призери

28 Липня 2008 09:45

26 липня у Києві закінчився шостий чемпіонат Європи з футболу серед студентів. У фіналі зустрілися команди Міжрегіональної Академії управління персоналом та Канського університету (Франція). Перший тайм закінчився з рахунком 1:1. Однак вже у наступному - гості змогли тричі влучити у ворота українців. Маупівці, зібравшись, провели ще два голи, проте цього дня більш пощастило французам. До фінального свистка рахунок став 4:3. Таким чином, золоті медалі – у французів, срібні - у футболістів МАУП. Бронзові нагороди чемпіонату виборола ще одна українська команда із Івано-франківського національного технічного університету нафти і газу.

Варто зазначити, що до фіналу мупівці йшли впевненими кроками: три перемоги і одна нічия. Маупівські футболісти, що виступали у групі D, 20 липня перемогли команду Університету Цюріха (Швейцарія) з рахунком 0:5. Наступного ж дня вони також показали добру підготовку і спортивний дух, закінчивши матч проти команди з Туреччини з рахунком 1:1. 22 липня маупівська команда виграла у матчі зі студентською командою з Красноярську (Росія) з рахунком 1:3. Таким чином команда МАУП увійшла до ¼ фіналу. 24 липня на стадіоні Національного авіаційного університету футбольна команда МАУП зіграла матч зі студентською командою з Іспанії. Цього разу перемога також була на боці збірної МАУП, рахунок 1:0. У ½ фіналу наші спортсмени грали з командою з Івано-Франківська, - команда МАУП перемогла з рахунком 2:1 і вийшла у фінал.

Тож, команда Міжрегіональної Академії управління персоналом продемонструвала бойовий дух, якісну підготовку і чудову спортивну форму. Вітаємо наших спортсменів і бажаємо нових успіхів!

Поділитися посиланням: