Про Академію

Меню

Футбольна команда «МАУП-Єдність» готується до фінальної частини змагання

21 Травня 2010 10:48

Ще наприкінці вересня 2009 року розпочався ІX Чемпіонат України з футболу серед вищих навчальних закладів. Для участі у змаганні всі студентські команди були поділені на такі конференції: «Захід», «Центр-Південь» та «Схід». Щодо команди «МАУП-Єдність», то вона грає у конференції «Центр-Південь».

Нещодавно закінчилася попередня частина змагань з футболу. Футбольний матч пройшов на стадіоні Борекс у м. Бородянка. В цей день маупівські футболісти продемонстрували блискучу гру зі студентською футбольною командою з Сімферополя. Як результат – кінцевий рахунок матчу 5:1 на користь «МАУП-Єдність».

Отже, закінчились попередні ігри чемпіонату матчу з футболу серед ВНЗ і невдовзі розпочнеться фінальна частина. На засіданні виконкому Всеукраїнської асоціації студентів було вирішено провести фінальну частину змагання з футболу в м. Чернівці.

У фіналі будуть змагатися 6 команд: Групу «А» представляють команди: ФК «Тернопіль-Педуніверситет» м. Тернопіль, ФК «Юнга – Морська академія» м. Одеса, «СК Зооветакадемія» м. Харків. До групи «В» ввійшли команди «МАУП-Єдність» м. Київ, «Університет» м. Чернівці, «КЕІ-КНЕУ» м. Сімферополь. За результатами змагань команда, яка переможе, поїде у Варшаву на чемпіонат Європи з футболу серед ВНЗ і буде представляти там Україну.

Тож зараз футбольна команда «МАУП-Єдність» готується до фінальної частини змагання

Поділитися посиланням: