Про Академію

Меню

Футбольна команда МАУП продовжує боротись за перемогу у XIV Чемпіонаті Києва з футболу серед ВНЗ

27 Листопада 2012 12:21

22 листопада завершилось перше коло XIV Чемпіонату Києва з футболу серед ВНЗ III-IVрівнів акредитації. Футбольна команда Академії «МАУП-1» зіграла зі столичним «Легпромом» з рахунком 2:2.

Футболістам дуже заважало сліпуче сонце, однак гра виявилась доволі насиченою та хвилюючою: м’яч миттєво переходив то на одну, то на іншу сторону поля, так і не добираючись до воріт суперників. Утім, перший тайм закінчився рахунком 1:1 завдяки серії пенальті.

У другому таймі МАУП отримала перевагу і створила чимало небезпечних моментів біля воріт суперника, один з яких, попри сильний опір з боку «Легпрому», вдалося реалізувати. Утім, втримати перемогу фатальним чином не вдалось: буквально в останні секунди «Легпром» забив блискавичний гол, зрівнявши рахунок.

Тренер нашої футбольної команди Павло Шкапенко (майстер спорту, в минулому – півзахисник «Динамо») назвав цей гол нелогічним і зазначив, що сьогодні нашій команді трішки не пощастило, але здаватися вона не збирається і до другого кола Чемпіонату відповідно підготується.

За результатами семи турів МАУП наразі знаходиться на другому місці, утім директор департаменту фізичної культури і спорту Мирон Ільницький вважає, що наша футбольна команда має всі шанси на перемогу в Чемпіонаті, адже минулого року МАУП попри сильних суперників усе ж стала чемпіоном Києва, а потім - всієї України.

Отож, у першому колі нашій команді довелось зіграти сім матчів:

I   тур. МАУП – Уніспорт 2:3

II  тур. КПІ - МАУП 0:3

III тур. МАУП – НУБіПУ 1:0

IV тур. КНЕУ – МАУП 0:3

V  тур. МАУП – ВМУРОЛ «Україна» 6:1

VI тур. УДУМФТ – МАУП 0:1

VII тур. МАУП – Легпром 2:2

 

Результати першого кола:

Уніспорт – 21 бал

МАУП – 16 балів

КПІ – 13 балів

Бажаємо нашим футболістам успіхів!

 

Марина Лавренчук

Поділитися посиланням: