Меню

Гастролі Ансамблю танцю „Перлина”

13 Травня 2011 15:24

Традиційно травневі свята Ансамблю танцю „Перлина” Міжрегіональної Академії управління персоналом проводить на гастролях у Ялті. Цього року гастрольна поїздка була своєрідною підготовкою до літнього концертного сезону, про це розповів художній керівник колективу Андрій Олександрович Науменко.

-          Гастрольні виступи у Ялті для нас дуже відповідальні, адже це і підготовка молодшої частини колективу, досвід виступів перед великою аудиторією, випробування нових танцювальних номерів на великій сцені. Цього разу ми 1 травня виступали на центральній площі Ялти, були учасниками марафону „Свято об’єднання територій”. Ми були на цій події єдиним колективом не з Криму, нам було дуже приємно, що організатори уважно до нас ставилися і йшли нам на зустріч в усіх питаннях.

-          Ви виступали і з сольним концертом?

-          Так, ми виступили з сольним концертом тривалістю близько години на площі Ялти і два сольних концерти у концертній залі готельного комплексу „Ялта - Інтурист”, одному з найбільших концертних майданчиків міста Ялти. Це також значне випробування і великою сценою, і серйозним глядацьким залом. В першу чергу, це було випробування і збагачення досвідом цьогорічного поповнення ансамблю, було дуже багато дебютів.

-          Вдалося відпочити?

-          Так, ми поєднували репетиції, виступи з відпочинком, наша поїздка була дуже добре організована, ми проживали всі разом, тож було дуже зручно і готуватися, і відпочивати. У нас дуже позитивні враження від поїздки, вона була вдалою і у творчому плані, і в плані підготовки та здобутого досвіду.

-          Як сприймала вас публіка?

-          Дуже добре, і це надзвичайно важливо для молодого колективу. Учасники відчували віддачу за свою працю, за багатогодинні тренування. Наприклад, після виступу в готельному комплексі „Ялта - Інтурист” глядачі, побачивши учасників ансамблю біля автобусу, зупинялися і аплодували, це було дуже приємно і зворушливо. А найбільш нам було приємно, що ці аплодисменти ми отримали поруч з автобусом, на якому красувався напис „Міжрегіональна Академія управління персоналом  - лідер сучасної  освіти”. Тож ми достойно представляли нашу Альма-матер під час цієї поїздки і вдячні керівництву Академії за вагому підтримку.

Попереду нові виступи і нові гастролі, адже Ансамбль танцю „Перлина” (МАУП) не стоїть на місці і постійно знаходиться у творчому пошуку. „Нещодавно ми отримали запрошення взяти участь в урочистому відкритті XXIII Міжнародної агропромислової виставки “Агро-2011”. – поділився Андрій Науменко, - Крім того, найближчим часом плануються гастролі колективу за кордон, але у цьому питанні ми, поки що, збережемо інтригу. Зауважимо лише, що для цих гастролей нам необхідно буде підготувати танцювальну програму тривалістю понад годину виключно з українських народних танцювальних номерів, над цим ми і будемо працювати найближчим часом”.


Поділитися посиланням: