Меню

Газета «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС» - 100-й номер

18 Січня 2005 16:16

Новий 2005 рік для Всеукраїнського загальнополітичного тижневика «Персонал плюс» розпочався приємною подією. 19 січня вийшов в світ ювілейний - 100-й номер газети.

Тижневик, заснований у листопаді 2002 року Міжрегіональною Академією управління персоналом, знайшов численних прихильників і шанувальників серед широкого кола студентства та інтелігенції. Щире намагання журналістів газети ґрунтовно і правдиво підходити до тем і проблем суспільства знаходить відгук у читачів по всій Україні. Секрет популярності газети, безперечно, в її наповненні. Видання надзвичайно гостре, актуальне, не приховує суспільних проблем. Патріотична позиція робить газету авторитетним і вагомим виданням, яке допомагає читачам зорієнтуватися у вирі сучасного буття. Тижневик переріс рамки суто відомчої вузівської газети і набув рис загальноукраїнського за змістом і тематикою видання. Нині він виходить накладом майже 60000 примірників.

На шпальтах «Персоналу плюс» - останні події в нашій країні та за кордоном, аналітичні статті та журналістські розслідування, нагальні проблеми освіти і культури, історичні екскурси, зустрічі з непересічними особистостями. У планах колективу редакції – розширення горизонтів тем і напрямів.

Колектив газети Персонал Плюс