Про Академію

Меню

Генеральному прокуророві України
Голові Служби Безпеки України
Міністрові внутрішніх справ України

20 Січня 2006 11:43
Генеральному прокуророві України
Медведьку О.І.
 
Голові Служби Безпеки України
Дріжчаному І.В.
 
Міністрові внутрішніх справ
України
Луценку Ю.В.
 

      Ми, представники громадських організацій України, вимушені звернутися до Вас з приводу антиконституційних, протизаконних дій голови всеукраїнського єврейського конгресу В.Рабиновича, які він здійснив при проведенні прес-конференції в УНІАН 18 січня 2006 року. Зокрема, В.Рабинович, закликав владу до вчинення репресивних дій проти Української Консервативної партії і Міжрегіональної Академії управління персоналом за надуманими звинуваченнями.

       Ми неодноразово повідомляли про злочинний характер діяльності В. Рабиновича в Україні , який зумісно, реально, а не уявно, розпалює міжнаціональну ворожнечу і вдається до дій, які можуть мати дуже негативні наслідки. Так, на цій же так званій прес-конференції Рабинович безпосередньо звернувся до бізнесменів із провокаційним закликом не приймати на роботу співробітників з дипломами МАУП. Він також повідомив про свої наміри звернутися до всіх дипломатичних представників країн СНД та Європи з «проханням» не видавати візи співробітникам МАУП і не приймати дипломи Академії на території своїх країн. Той факт, що Рабинович неодноразово лікувався від психічних хвороб і його злочинні заклики як завжди не знайдуть ніякої підтримки в українському суспільстві, не може слугувати виправдовуванням його новим злочинним закликам і діям.

     Вимагаємо від Генеральної прокуратури України, Служби Безпеки України, Міністерства внутрішніх справ провести належне службове розслідування закликів, висловлювань і дій В.Рабиновича під час прес-конференції в УНІАН 18 січня 2006 року. За результатами розслідування застосувати щодо Рабиновича відповідні заходи, передбачені чинним законодавством і припинити його злочинну діяльність в Україні.

Додаток: копія роздруківки про прес-конференцію В.Рабиновича в УНІАН
 
 
 
Правління Конфедерації недержавних
Вищих закладів України
 
Правління Федерація патріотичних видань України
 
Президія ВГПО «Український вибір»
 
Президія ВГО «Антинаклепницька ліга України»
 
Генеральна дирекція Міжнародної
Кадрової Академії
 
Всеукраїнське козацьке військо
Поділитися посиланням: