Гість Академії – Посол Алжиру

15 Квітня 2005 14:26

Минулого тижня президент Міжрегіональної Академії управління персоналом Георгій Щокін зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Алжирської Народної Демократичної Республіки Макаддемом Бафдалем.

Під  час бесіди президент МАУП ознайомив поважного гостя з роботою Академії щодо підготовки висококваліфікованих фахівців, матеріальною базою, розповів про міжнародні зв’язки, співпрацю з закордонними вищими навчальними закладами, умовами навчання і проживання студентів Академії, зокрема іноземних.

Особливу увагу Георгій Щокін звернув на співпрацю з навчальними закладами арабських країн, розширення співробітництва з їх державними і громадськими організаціями, проведення спільних заходів, підготовку та видання в МАУП книг авторів арабських країн. Були обговорені конкретні плани поліпшення контактів Академії з алжирськими партнерами, створення в Академії спільного освітньо-культурного центру.

Макаддем Бафдаль розповів про стан освіти  в Алжирі і про велику увагу, яку приділяє держава розвитку  новітніх освітянських програм. Він, зокрема, наголосив на розгортанні та поглибленні співробітництва з Україною у різних галузях, яку в Алжирі вважають надійним партнером. Посол зацікавився пропозицією щодо налагодження співпраці алжирських партнерів з МАУП у галузі вищої освіти та подякував за пропозицію щодо організації на базі Академії Українсько-Алжирського культурно-освітнього центру.

Поділитися посиланням: