Меню

„Гнусному” та „смешному” послу

21 Лютого 2006 14:15
        Інтернет-сайт www.versii.com, власником якого вважають А. Деркача, 13 лютого 2006 року оприлюднив інтерв’ю посла США Джона Хербста, в якому той, пов’язуючи існування поправки Джексона-Веніка з „проблемою антисемітизму” в Україні, назвав МАУП „гнусной и смешной организацией”. Облишимо недолугу риторику посла, і нагадаємо, цьому „вчителеві”, який вважає дії МАУП „неприемлемыми провокациями”, про те, як в результаті „мирної” колонізації Америки знищили 15 із 18 мільйонів корінних мешканців – індіанців, а інших загнали в концентраційні табори під облудною назвою „резервації”; завезли із Африки 150 мільйонів чорношкірих рабів, понад 75% яких померло від голоду та знущань.
        Впродовж 15 років незалежності України (а насправді перебування її під сіоністичним окупаційним ярмом) вимерло понад 5 мільйонів громадян-українців і стільки ж „розлізлося” євроазіатськими країнами у пошуках заробітків. Все це не є „неприемлемыми провокациями”, але називається геноцидом.
        МАУП чесно і відверто говорить про кричущі факти сьогодення і вказує на винуватців. І якщо вони за етнічним походженням відносяться до найменшої чисельно національної меншини, то в чому тут „смех” і „гнусность”?
        МАУП через судові органи вже неодноразово карала багатьох наклепників за злостиві безпідставні образи, які час від часу лунають на її адресу. Хербста від справедливого судового позову поки що рятує його дипломатичний статус. Сподіваємося ненадовго.
 
Прес-служба
Міжрегіональної Академії
управління персоналом
Поділитися посиланням: