Про Академію

Меню

Голова Чернігівського обласного відділення Української нотаріальної палати отримав медаль МКА «За ефективне управління»

26 Жовтня 2009 12:54

Днями у МАУП було вручено медаль Громадської організації Міжнародна Кадрова Академія - «За ефективне управління» голові Чернігівського обласного відділення Української нотаріальної палати, приватному нотаріусу Чернігівського міського нотаріального округу Олександру Володимировичу Красногору.

З 1994 року Олександр Володимирович займається нотаріатом, а у 1999 році закінчив юридичний факультет МАУП і здобув кваліфікацію «юриста-спеціаліста». З 2004 року Олександра Володимировича призначено головою Чернігівського обласного відділення Української нотаріальної палати. За сумлінну і активну він нагороджений численними відзнаками української нотаріальної палати.

Після юридичної практики Олександр Володимирович провадить педагогічну діяльність як старший викладач курсу «Нотаріат» Чернігівського інституту бізнесу, інформації та права, передаючи студентам вже не лише теоретичні знання, але і практичні навички.

Останнім часом, пан Красногор займається громадською діяльністю як член Української нотаріальної палати. Він учасник Форуму молодих лідерів України з 2007 року, а також надає благодійну допомогу обласному будинку дитини «Надія» міста Прилуки Чернігівської області та Всеукраїнському благодійному фонду «Сприяння реформуванню нотаріату». Як фахівець-практик він активно бере участь у семінарах-практикумах та круглих столах з питань цивільного, земельного, сімейного права і нотаріату, а також у профільних конференціях та конгресах. Рішенням Президії Міжнародної Кадрової Академії він був обраний членом-кореспондентом цієї академії.

Нагороду урочисто вручила генеральний директор МКА Зоя Козленко. Ця відзнака є підтвердженням професійних та наукових здобутків і стане однією зі складових успіху здобувача.

Поділитися посиланням: