Про Академію

Меню

Головне управління юстиції у Чернівецькій області високо оцінило роботу Чернівецької філії МАУП

08 Лютого 2011 14:02

Перший день другого семестру 2010-11 року у Чернівецькій філії МАУП пройшов з кількома емоційно важливими позитивами як для студентів, так і для викладачів. А саме, було вручено: подяки викладачам - Марії Скрипник, Галині Василіу, Руслану Назаришину та грамоти студентам - Олексію Шахраю, Дмитру Кобевку, Сергію Іванову, Іванні Шупені та іншим за активну організацію навчального та виховного процесу закладу у 2010 році; дипломи  державного зразка отримали спеціалісти з правознавства, які до мантій одягнули жовті комірці – адже це традиція МАУП.

Підтвердив активне та ефективне життя закладу зовнішній оцінювач – Головне управління юстиції у Чернівецькій області, яке 26 січня ц.р. за дорученням  Міністерства юстиції України вивчало стан правової освіти у Чернівецькій філії МАУП. Так, у Довідці, яка була направлена в центральний орган виконавчої влади, засвідчено наступне: «за результатами вивчення встановлено, що робота у Чернівецькій філії МАУП проводиться на належному рівні, навчально-методична робота організовується і здійснюється відповідно до державних освітніх стандартів; проводиться правоосвітня та правовиховна робота зі студентами: закріплені куратори, видається студентська газета «Ексклюзив», працює студентський клуб «Альтернатива», 1 раз в місяць проводяться зустрічі з посадовими особами, видатними юристами тощо».

Це надзвичайно важлива оцінка для Чернівецької філії та всієї системи МАУП, адже впродовж усіх років існування Міжрегіональна Академія управління персоналом та її структурні підрозділи тісно співпрацюють з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Поділитися посиланням: