Меню

Гордість Академії – це її випускники

12 Вересня 2008 16:47

12 вересня у МАУП відбувся урочистий випуск студентів заочної форми навчання Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького. Дипломи отримали 247 випускників, серед них 120 магістрів, а крім того бакалаври, а також спеціалісти перепідготовки. Академія підготувала нових фахівців зі спеціальностей «Менеджмент організації», «Економіка управління бізнесом», «Адміністративний менеджмент», «Медичний та фармацевтичний менеджмент», «Менеджмент туризму та готельного бізнесу». Двадцятеро випускників отримали дипломи з відзнакою.

Дипломи вручали ректор МАУП Микола Головатий, директор інституту Олена Баєва, заступник директора інституту Тетяна Самійленко, декан факультету Жанна Семерей. Слова вітання почули випускники від ректора: «Академія пишається своїми випускниками – адже це якісні, кваліфіковані, авторитетні фахівці. Нехай же дипломи, отримані сьогодні, стануть запорукою вашого успіх на подальшому життєвому шляху», - зазначив Микола Головатий.

З вітальним словом звернулася до вчорашніх студентів і директор інституту Олена Баєва: «Ми висловлюємо нашим випускникам вдячність за терпіння і почуття емпатії, які вони проявили до нас поки ми всі разом чекали на ці дипломи. Хай вам щастить на життєвій дорозі».

Серед гостей, що завітали на випуск з привітаннями буди і представники аспірантури, докторантури МАУП, які запросили випускників продовжити навчання в Академії і здобути ступінь доктора філософії.

Продовжити освіту у Вищій школі управління запросила випускників директор Тетяна Ткачук, наголосивши на актуальності диплому МВА на сучасному ринку праці та унікальному співвідношенні вартості та якості цієї освіти.

Академія не забуває про своїх випускників і після того, як вони закінчать навчання і розлетяться зі стін Альма-матер. Керівник Центру по роботі з випускниками Оксана Федун розповіла про пільги, які надає Академія своїм колишнім студентам, зокрема знижки в оплаті за подальше навчання для них та їхніх дітей, користування бібліотекою тощо. Крім того, Академія всіляко сприяє працевлаштуванню своїх випускників.

Поділитися посиланням: