Про Академію

Меню

Хочемо конструктивної співпраці з МОНУ…

25 Березня 2008 13:48

З наближенням вступної кампанії у вищих навчальних закладах випускники шкіл та їхні батьки виявляють посилений інтерес до того, куди піти навчатися. Молоді люди замислюються, яку стежку обрати в професійному житті: яким фахом оволодіти і чому присвятити своє доросле життя. Один з найбільших економіко-гуманітарних вищих навчальних закладів України, де дадуть вичерпну відповідь на ці питання – Міжрегіональна Академія управління персоналом.

МАУП нині справедливо вважають одним з кращих управлінських ВНЗ, де давно успішно впроваджують прогресивні світові методики навчання студентів водночас дбаючи про збереження кращих вітчизняних традицій. Чудова територія, затишні та просторі аудиторії, оснащені за останнім словом техніки, прекрасна навчальна література власного видавництва, але, найперше, високопрофесійна команда викладачів – те, що чекає на кожного, хто зробив свій вибір на користь Академії.

Академія нині це не тільки вища школа, але і середня та середня спеціальна. Так, давно вже знані та зарекомендували себе Економіко-правовий технікум МАУП, Деснянський економіко-правовий технікум МАУП, Ліцей МАУП.

В процесі навчання в Академії студенти засвоюють фундаментальний цикл гуманітарних, політичних і соціально-економічних дисциплін, отримують сучасні знання європейського зразка з цілого ряду практично-орієнтованих спеціальностей, зокрема, міжнародного маркетингу та реклами, міжнародної економіки та управління персоналом, соціології управління та паблік рилейшнз, практичної психології, міжнародного комерційного права, іноземних мов та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. Випускники МАУП мають можливість продовжити своє навчання в аспірантурі, докторантурі.

Академія – заклад, який динамічно розвивається. Попри всілякі негаразди, які штучно намагалися створити для неї, з тим, щоб закрити найбільший на найкращий недержавний ВНЗ України. Про це секретар Наглядової Ради МАУП Василь Короткін сказав, зокрема, в інтерв’ю програмі «Обрії» Української національної радіокомпанії (УР-1).

- Останній рік позначився деякими суперечками Міжрегіональної Академії управління персоналом з Міністерством освіти і науки України. Яка ситуація зараз?

- Справді, останні роки були найважчими в нашій діяльності. Відтоді як до влади в освіті прийшли представники соціалістичної партії, які, як ми вважаємо, не досить професійні, і аж донедавна, коли вітчизняна освіта звільнилася від них, Академія рішуче виступила проти псевдореформ та незаконних дій Міністерства освіти і науки України, спрямованих відверто на розвал вітчизняної системи освіти. У своїх виданнях МАУП неодноразово висловлювала свою позицію щодо цього, і критично сприймала призначення міністром освіти і науки України Станіслава Ніколаєнка і його безпосередню діяльність. Тепер уже колишньому міністрові освіти і науки України Станіславу Ніколаєнку це не подобалося, тож він поставив мету – поставити Академію на коліна. Він навіть не приховував свого бажання ліквідувати заклад. Тож проти Академії було розв’язано війну. Почалися численні незаконні перевірки, у деяких наших регіональних підрозділів забрали ліцензії, до деяких було застосовано рейдерські схеми, випускникам МАУП міністерство відмовляло у видачі дипломів… У зв’язку з цими та іншими незаконними діями, ми подали декілька позовів до суду, які успішно виграли. Тільки зараз ситуація налагоджується. Об’єктивно посприяло цьому і те, що міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко пішов з цієї посади разом з політичною силою, яку він представляв, а нове керівництво Міністерства освіти і науки України зайняло більш конструктивну та виважену позицію стосовно недержавної системи освіти в цілому, і Міжрегіональної Академії управління персоналом зокрема.

- Чи вдається Міжрегіональній Академії управління персоналом знайти спільну мову з новим керівництвом міністерства? Чи не виникне знову проблеми з тими ж дипломами? Чи не виявиться так, що студент провчившись кілька років, здобувши освіту, не зможе підтвердити це документом?

- На сьогодні всі рішення судів, які стосувалися тих проблем, які я назвав, виконуються міністерством. Хочу запевнити, що всім студентам буде видано дипломи державного зразка. Що стосується майбутнього, можна сказати, що у нас нині склалися конструктивні взаємини з усіма структурними підрозділами Міністерства і цілому керівництвом МОНУ. Нове керівництво міністерства конструктивно підходить до вирішення питань. І я думаю, тут не буде ніяких проблемних питань в перспективі, оскільки, по-перше, ми вже мали кілька зустрічей з представниками міністерства, прийняли їх критичні зауваження щодо тих проблем, які мали місце, і в тому числі, які стосувалися певних прогалин у нормативних документах, актах. Ми розібралися і погодилися на певні конструктивні пропозиції. Практично проблем не буде, ми переконані в цьому.

- Як відомо, з цього року абітурієнти зараховуються до вищих навчальних закладів за результатами незалежного тестування, незалежного оцінювання знань. Чи готова Міжрегіональна Академія управління персоналом і ваші філії до роботи за новою системою? Які проблеми виникають в цьому і чи готові ви їх подолати?

- Безумовно ми готові виконувати всі об’єктивні, всі законні рішення державних органів, і в тому числі Міністерства освіти і науки України, зокрема, і ті, які передбачені новими правилами прийому до вищих навчальних закладів. Ми готові працювати за новою системою і приймати абітурієнтів за результатами тестів. Я думаю, проблем тут не буде.

Поділитися посиланням: