Меню

Хто каламутить чисту воду освіти?

20 Грудня 2005 09:24

Звернення Президії Міжрегіональної Академії управління персоналом

Впродовж останніх днів спостерігається активізація діяльності міжнародних сіоністських та, на жаль, деяких українських владних кіл з дискредитації Міжрегіональної Академії управління персоналом — найбільшого недержавного закладу вищої освіти в Україні. “Зачистка” відбувається кількома напрямками — від тотальних перевірок структурних підрозділів Академії службами Міносвіти та Генпрокуратури до дифамаційних публікацій підконтрольних ЗМІ. У прагненні знищити Академію (а саме так ми й оцінюємо ці дії) не гребують нічим, в тім числі брехнею та підтасуванням фактів. Цинічно змішуючи в одне світоглядні позиції науковців, які працюють у МАУП або мають відношення до неї, висновки міжнародних наукових конференцій, що проводяться в Академії, заяви громадських організацій з актуальних проблем внутрішньої політики та міжнародної співпраці і питання навчального процесу сіоністи та сіонізовані сили прагнуть будь-що перешкодити поширенню правди про їхні справжні наміри та злочинну практику. Для вирішення “проблеми МАУП” задіяні найвищі посадовці України, серед яких одну з перших скрипок грає міністр-соціаліст С. Ніколаєнко, який на виконання, можливо, проплаченого замовлення готовий завдати удару всій системі вищої освіти в Україні, намагаючись відібрати ліцензію на освітні послуги в лідера недержавних ВНЗ. Через електронні та друковані ЗМІ розгорнуто кампанію проти МАУП, яку змальовують призвідцем міжнародних санкцій проти України, призупинення відміни горезвісної, ініційованої самими сіоністами, так званої поправки Джексона-Венніка. Абсурдність таких звинувачень, як, власне, і боротьби Держави Ізраїль проти приватного закладу освіти іншої держави, очевидна і в дечому навіть комічна. Видно, зверхність режисерів кампанії не дає їм змоги критично подивитися на ситуацію, що склалася. Однак дивне інше — машкара облуди засліпила і українських зверхників, які не чують голосу українських організацій, викладачів, студентів, котрі багатотисячно вимагають захистити їхнє право на освіту, на вибір ВНЗ, на думку. Влада заховалася за новозбудованими парканами, відгородившись від тих, хто привів її на Банкову, посадив у чиновницькі крісла. Проте від проблеми не заховатися за мурами.

Українська влада повинна перестати угодницьки обслуговувати чужинські інтереси, продемонструвати нарешті, що вона є українською не лише за назвою. Прислужництво ніколи не було в пошані в жодного з народів, надто ж у волелюбних, яким є український.

Ми вимагаємо від особисто Президента України, прем’єр-міністра, Голови Верховної ради, народних депутатів України втрутитися у ситуацію, що загострюється не з вини МАУП, покласти край репресіям, намаганням покарати колектив Академії за неіснуючі “гріхи” в угоду чиїхось забаганок, прагненню і надалі панівно диктувати свою волю іншим. Ми просимо Президента України Віктора Ющенка, гаранта конституційних прав і свобод в Україні зустрітися з керівництвом та студентами Академії для з’ясування та усунення загроз над МАУП та усією системою недержавної освіти в Україні.

 

Президія Міжрегіональної Академії управління персоналом
та студентський страйкком

Поділитися посиланням: