Про Академію

Меню

ХV Київський міжнародний турнір з вільної боротьби

23 Лютого 2009 14:51

Днями в київському Палаці Спорту відбувся ХV Київський міжнародний турнір з вільної боротьби присвячений видатним українським борцям – чемпіонам Європи, світу та Олімпійських ігор. Багато представників з України вийшли до фіналу у всіх вагових категоріях, аби помірятися силами і виявити найсильніших.

На святі були присутні почесні гості: заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Мирослав Дудчак, заступник голови Наглядової Ради МАУП, віце-президент Асоціації спортивної боротьби України Ростислав Щокін, співпрезидент Асоціації спортивної боротьби України, олімпійський чемпіон, триразовий чемпіон світу Ельбрус Тадеєв. Вітаючи присутніх Мирослав Дубчак зазначив, що вільна боротьба в Україні має славні традиції, які формувалися багатьма поколіннями уславлених борців і стрімко розвивається у наш час. З вітальним словом до учасників змагань звернувся заступник голови Наглядової Ради МАУП Ростислав Щокін: «Усім учасникам турніру бажаю показати найкращі результати, а також досягати перемог і на килимі, і в житті».

 Міжрегіональні Академія управління персоналом більше п’яти років є постійним партнером Асоціації спортивної боротьби України. Сьогодні в Академії навчаються і вже отримали освіту багато відомих спортсменів – Ельбрус Тадеєв, Ірина Мерлені, Василь Федоришин та інші. Навчання в Академії допомагає їм розвинути свої здібності та отримати знання, які знадобляться їм після закінчення спортивної кар’єри.

Директор департаменту фізичної культури та спорту МАУП Мирон Ільницький пишається тим, що серед студентів-спортсменів в Академії навчаються олімпійські чемпіони: «Мені дуже приємно, коли наші спортсмени здобувають перемогу. Вони є славою і гордістю Академії».

Як завжди, на ХV Київському міжнародному турнірі з вільної боротьби студенти МАУП показали блискучі результати. Перше місце у ваговій категорії до 84 кілограм здобув студент Інституту менеджменту та бізнесу МАУП Ібрагім Алдатов. Непогані результати показала Ірина Нетреба, яка здобула ІІ місце (вагова категорія до 63 кілограм): «Щоб посісти перше місце мені не вистачило досвіду. Але я не засмучуюся, буду тренуватися і наступного разу покажу відмінні результати».

Дещо засмучений своєю поразкою Дмитро Річняк: «Не завжди переможцем стає сильніший – все залежить від ситуації».

За бронзу, у ваговій категорії до 96 кілограм, боровся Віталій Кікоть, але, на жаль, не здобув перемоги: «Я програв на своїх помилках», - зазначив борець. 

Не вийшли на килим Мар’яна Квятковська та Ірина Мерлені. Мар’яна Квятковська під час тренувань пошкодила коліно, тому, на жаль, не брала участі у змаганнях. Ірина Мерлені вирішила спробувати себе у танцювальному напрямку – зараз вона бере участь у проекті «Танцюю для тебе».

Учасники та організатори були задоволені змаганнями, оскільки наші спортсмени показали гарні результати і подарували всім присутнім справжнє свято спорту.

Поділитися посиланням: