Про Академію

Меню

ІІІ Науково-практична студентська конференція „Менеджмент та адміністрування: тенденції розвитку”

18 Квітня 2011 09:47

Днями в Українсько-Російському інституті менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького відбулася  ІІІ Науково-практична студентська конференція „Менеджмент та адміністрування: тенденції розвитку”.

У конференції взяли участь студенти магістратури та молоді вчені. Відкрив конференцію проректор з наукової роботи МАУП доктор політичних наук, професор Микола Головатий: „Наша конференція має на меті озброїти магістрантів навичками науково-дослідної роботи, пошукової роботи, адже це потребує певних знань і технологічних, і процедурних, і аналітичних”.

„Щоб зробити незворотними ті соціально-економічні трансформаційні процеси, які перетворюють суспільство з планово-розподільчого, авторитарного на демократичне, яке базується на ринкових механізмах, - треба, як мінімум перенавчити 24-25% дорослих людей за принципово іншими програмами” – зазначив Микола Федорович. Ці програми відповідно корелюються з настановами Болонського процесу і саме таким чином працює Інститут менеджменту і бізнесу МАУП, де готують студентів за спеціальностями «Менеджмент організацій”,«Управління персоналом та економіка праці»,”Адміністративний менеджмент”. 

Менеджмент, як європейське явище, яке адаптується до національних умов країни, у першу чергу, стосується управління людьми. Тож більшість тем, що обговорювалися в ході пленарних засідань, що складалися з трьох секцій, були присвячені менеджменту в сфері управління людьми, ресурсами тощо. Серед доповідей, представлених студентами: „Етикет ділового спілкування в діяльності адміністративного менеджменту”, „Вдосконалення форм і методів управління персоналом”, „Основні функції інформаційного менеджменту” тощо. Всі у часники продемонстрували якісну підготовку, вміння реферувати, обґрунтовувати власну думку, робити висновки, доводити їхню правильність.

Оформлені відповідно до вимог наукових публікацій, доповіді увійдуть до збірника наукових праць МАУП і стануть початком для наукового доробку тих студенті, які оберуть своєю кар’єрою шлях науковця.

Поділитися посиланням: