Про Академію

Меню

Intel інвестує в створення квантового комп'ютера

15 Травня 2016 14:45

Компанія Intel, завжди представляє всі технологічні можливості, зацікавилася інвестуванням в квантовий комп'ютер. Фірма планує витратити 50 мільйонів доларів, про що повідомляє портал Організації прикладних досліджень в Нідерландах. Фахівці Організації і Делфтського технологічного університету планують створити новинку за десять років. Крім фінансових вливань, нідерландці отримають інженерну підтримку від найбільшого світового чипмейкера.

Квантове пристрій відрізняється від стандартного комп'ютера тим, що використовує не звичайні біти, а їх квантові аналоги - кубіти. Воно працює за принципами квантової механіки і здатне, на думку вчених, в рази швидше вирішувати поставлені завдання - це справжній прорив в технологіях останнього часу!
Квантовий комп'ютер D-Wave 2X в серпні минулого року представила фірма D-Wave Systems. Вона обіцяла в 600 разів більшу продуктивність новинки в порівнянні зі знайомими нам пристроями. Виробник позиціонує винахід як «найскладніше в світі напівпровідниковий пристрій» і є єдиним на планеті, які продають власні квантові комп'ютери. Аналогів винаходу цього компанії в світі немає, так що новина наробила чимало шуму.
У числі постійних клієнтів D-Wave Systems - Google і НАСА.

Поділитися посиланням: