Про Академію

Меню

Ірина Мерлені поповнила свою колекцію олімпійською «бронзою»

18 Серпня 2008 11:42

Студентка Інституту міжнародних відносин МАУП Ірина Мерлені здобула бронзову нагороду на Олімпійських іграх в Пекіні. Навіть травмоване коліно не завадило нашій борчині вільного стилю продемонструвати видовищну боротьбу і вдруге поспіль в своїй кар’єрі зійти на олімпійський п’єдестал.

З жеребом українці відверто не пощастило. За умови перемоги в першій сутичці, Ірина наштовхувалася на переможницю пари японка – китаянка. У стартовому поєдинку Мерлені свою справу зробила, поклавши монголку на лопатки уже в першому періоді.

У чвертьфіналі українка змагалася зі своєю давньою знайомою японкою Чихару Ічо. Саме її наша спортсменка перемогла в фіналі Афін-2004, проте поступилася «золотом» на чемпіонаті світу минулого року. Здавалося б, у Пекіні Іра не дасть шансів Ічо. Вона перемогла у першому періоді 1:0, а за кілька секунд до завершення другого теж була попереду з таким же рахунком. Та японка зненацька «зламала» Мерлені, кинувши її на лопатки.
- Сама не знаю, як так вийшло, – каже наше триразова чемпіонка світу. – Я міцно вперлася, аби Ічо не виштовхнула мене за межі килиму, що принесло б їй переможний бал в другому періоді. Насправді, протягом усього поєдинку суперниця нічого не могла мені заподіяти.
Проте свого бронзового шансу Ірина не втратила. Вона просто «розірвала» китаянку і американку, поклавши обох конкуренток на туше.

- Я вдячна Богу за цю нагороду, – посміхається бронзова призерка Пекіна. – І хоча я не люблю і не вмію програвати, однак ця медаль теж дорога мені, адже далася дуже тяжко.
Поділитися посиланням: