Про Академію

Меню

IV Міжнародна науково-практична конференція „Ціннісні пріоритети освіти у ХХІ столітті: європейський вектор розвитку і національний конт

28 Травня 2012 12:15

Днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція „Ціннісні пріоритети освіти у ХХІ столітті: європейський вектор розвитку і національний контекст”. Конференція проводилася за сприяння Міжнародної Кадрової Академії та Конфедерації недержавних вищих закладів освіти України.

Проблеми освіти для навчального закладу мають визначальне значення, тому науковий проект, пов’язаний з освітою, триває в Академії четвертий рік поспіль. В рамках проекту проводяться науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, протягом цього часу видано три збірники наукових статей.

Цьогорічна конференція мала на меті визначити, у який спосіб має розвиватися національна освіта, у поєднанні міжнародною освітою, з освітніми технологіями, які розвиваються у світі. Як зазначив проректор з наукової роботи МАУП Микола Головатий, це принципово важливо, оскільки формування майбутнього фахівця має відбуватися перш за все для власного суспільства, тобто національні ознаки освітянської проблематики мають домінуюче значення, з іншого боку, слід інтегруватися в міжнародний освітній світ, а отже і міжнародні технології освіти, і міжнародні науково-освітні процеси мають велике значення для України.

В цьому аспекті розглядалися освітянські проблеми в ході конференції. У науково-практичній конференції, що пройшла в Академії, взяли участь науковці-освітяни з України та інших країн Європи, магістранти, аспіранти, докторанти Академії.

Традиційно відкрив конференцію проректор з наукової роботи МАУП, доктор політичних наук, професор Микола Головатий, який побажав успіхів учасникам конференції і підкреслив важливість проведення наукових заходів для розвитку молодих вчених.

З вітальним словом до студентів звернувся гість конференції доктор економічних наук, начальник відділу соціогуманітарної, мистецької освіти та освіти з бізнесу і права Інституту технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Юрій Сафонов. Гостя конференції з Чеської Республіки віце-президент Всесвітньої Унії Культури Оксана Вашова також виступила з вітальним словом і побажала успіху науковому зібранню і молодим науковцям.

  

В ході пленарного засідання прозвучало багато цікавих доповідей, зокрема, доктор філософських наук, професор, завідувач відділом Інституту вищої освіти НАПН України Костянтин Корсак виступив з доповіддю на тему „Проблема ноотехнологій в сучасному освітньому процесі: концептуальні засади”, у свою чергу Перший секретар Посольства  Республіки Болгарія в Україні Веселин Узунов представив  увазі наукової громади доповідь на тему „Пріоритети освіти у Болгарії: реалії, проблеми та перспективи”, про ефективне управління навчальною діяльністю розповів кандидат педагогічних наук, професор МКА Іван Найдьонов.

Організатори та учасники IVМіжнародної науково-практичної конференції „Ціннісні пріоритети освіти у ХХІ столітті: європейський вектор розвитку і національний контекст” висловили сподівання, що цей науковий захід стане поштовхом для розв’язання освітянських проблем в Україні.

За результатами науково-практичної конференції буде видано збірних наукових статей.