Калейдоскоп подій у Кіровограді

01 Листопада 2007 11:41

 Другий місяць осені виявився надзвичайно багатим на урочистості та свята для Кіровоградського інституту імені Св. Миколая Міжрегіональної Академії управління персоналом. П’ятого жовтня в інституті відбувався конкурс композицій з квітів «Осінь – дивовижна пора»,  присвячений Дню працівників освіти. У заході взяли  участь  студенти дев`яти груп. У своїх роботах вони використовували живі  та штучні квіти, а також природні матеріали: гілки, листя, каміння, тому вони вражали своєю красою та оригінальністю. Загалом композиції відображали осінні настрої. Не менш цікавими були і їхні назви: «Осінній вітраж», «Подих літа», «Осіння феєрія», «Краса врятує світ», «Едемський сад» та ін. Переможців визначали глядачі методом таємного голосування, в результаті якого перше місце отримала композиція «Осінній вітраж», друге місце – композиція під назвою «Батьківська хата», третє місце – «Подих літа». Переможці та учасники конкурсу отримали від дирекції Інституту призи. Після оголошення переможців студенти привітали квітами всіх викладачів та співробітників інституту, а потім відбувся святковий концерт.

 

 Не залишився без уваги в Кіровоградському інституті МАУП і День Українського козацтва. На святі були присутні Головний Отаман Центрального Козацького Округу, генерал-полковник козацтва В. Карпов, начальник штабу Центрального Козацького округу, полковник козацтва В. Власенко, генерал-полковник козацтва  Ю. Яценко. Також до інституту завітали керівник спецпідрозділу «Альфа», полковник Служби безпеки України П. Закревський та  священик Кафедрального собору Кіровограда отець Боголіп. За традицією, урочистий захід відкрив директор Кіровоградського інституту імені Св. Миколая МАУП  Микола Свірень. Після оголошення початку лінійки  за командою В.   Карпова під Гімн було внесено прапори України, Міжрегіональної Академії управління персоналом та  Міжнародної Кадрової Академії. Основним елементом свята стало прийняття Клятви-Присяги Українського козака студентами І курсу інституту. Під час заходу звучали вітання від гостей, були нагороджені грамотами найактивніші студенти.

 

А наприкінці жовтня за сприяння організації «Молодіжна інтелектуальна ліга Кіровоградської області» в  Кіровоградському інституті імені Св. Миколая МАУП було проведено відбірний  тур Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». У грі  взяли участь сім команд, які представляли різні спеціальності інституту. За результатами трьох турів, перше місце посіла команда «Лідер»,  друге – команда «Prada», третє – «Best of the best». Всі три команди продовжать боротьбу за першість у змаганнях міста та області.

26 жовтня 2007р. в Інституті відбулося урочисте вручення дипломів державного зразка випускникам групи Ф41-10-04Б2УЕП (2,9з) та дипломів, відповідно до вимог міжнародно-правових норм, випускникам груп Ф41-3-04С3П1,2(3,0з), Ф41-3-04С3ПМа(3,0з), Ф41-3-04С3АМ(3,0з), Ф41-10-04Б2УЕП(2,9з).

 

 27 жовтня Інститут як співорганізатор заходу взяв участь у Національному чемпіонаті України з рукопашного бою у віковій категорії до 18 років. Від Кіровоградського інституту імені Св. Миколая МАУП було вручено цінну нагороду у номінації за найкращу техніку.

 

Поділитися посиланням: