Про Академію

Меню

Канікули починаються, але робота не закінчується

24 Червня 2008 11:11

Днями відбулася Конференція Всеукраїнської студентської ради. У ній взяли участь, зокрема, і представники Студентської Ради Міжрегіональної Академії управління персоналом. В ході Конференції оприлюднено думку українського студентства щодо багатьох важливих питань самоврядування, а також позиція більшості студентських лідерів стосовно запропонованих до Закону України «Про вищу освіту» змін. Про свою діяльність за минулий рік відзвітували центральні та регіональні виконавчі органи Всеукраїнської студентської ради, а також студентські та інші молодіжні громадські організації, зокрема, Дебатна академія, Спілка ініціативної молоді. Крім того, делегатам представили ряд програм обміну студентами та навчання за кордоном. Відбулося також обрання членів до секретаріату та колегій Всеукраїнської студентської ради. Плідно попрацювати над змінами до «Положення про студентське самоврядування», що затверджується Кабінетом Міністрів України і є основним нормативним документом для діяльності ОСС, на жаль не вдалося, оскільки розроблені пропозиції змін були недостатньо опрацьованими, а подекуди й суперечливими.

Представники Студентської Ради МАУП привезли з Конференції ряд цікавих знайомств, пропозицій та проектів, які, можливо, будуть втілені в життя з початку наступного навчального року.

Практично одразу ж після Конференції почалася серія візитів представників Студентської Ради Києва до студентських рад навчальних закладів, яких ще не відвідувала СРК. Першою приймала гостей Міжрегіональна Академія управління персоналом. Серед членів делегації – координатор СРК Євгенія Малих, виконавчий директор Спілки ініціативної молоді Микита Полатайко, Члени СРК Роман Шатов, Катерина Бабенко та ін. Незважаючи на сесію, практику та літні канікули, через які більшість студентів не змогли бути присутніми в Академії під час зустрічі, осоромитися маупівцям не довелося. З гостями поспілкувалася Проректор з позанавчальної роботи і національно-патріотичного виховання МАУП Людмила Біжик. Потім вони у супроводі представників студради МАУП оглянули територію Академії та Бібліотечно-інформаційний центр, обговорили проблеми студентського самоврядування, шляхи їх вирішення, нові експериментальні програми та перспективні проекти для майбутньої співпраці. Своїми враженнями від відвідин МАУП поділилися гості:

Микита Полатаймо, юрисконсульт Студентської Ради Києва, виконавчий директор Спілки ініціативної молоді

Мені у Вас дуже сподобалося. Тут все дуже просторо, дуже гарно, архітектурно все підібрано. Гарний розмах як на таку кількість студентів, виглядає дуже класно.

Євгенія Малих, координатор Студентської Ради Києва

В МАУП побувала вперше. Справді є на що подивитись. Я рада, що, окрім такої напівробочої зустрічі з представниками студентського самоврядування, випала нагода походити по території… Але понад усе, приємно вражає ставлення студентів до свого навчального закладу. Більшість студентів, з якими спілкувалися, палко люблять свою Академію. Дуже подобається настрій та налаштованість органу самоврядування стосовно роботи, а саме: спрямованість на ефективність.

Володимир Патола

Поділитися посиланням: