Про Академію

Меню

Катерина Істоміна – золота рибка Академії

13 Квітня 2011 13:54

Міжрегіональна Академія управління персоналом завжди підтримує своїх талановитих  студентів, яким вдається поєднувати навчання з активним спортивними життям, здобуваючи чисельні перемоги у різних турнірах. Однією з таких зірок Академії є студентка Економіко-правового технікуму при МАУП Катерина Істоміна, майстер спорту з плавання, перспективна спортсменка, багаторазова рекордсменка України, яка  знову радує своїми перемогами та досягненнями. Талановита дівчина нещодавно брала участь у турнірах з плавання.Зі змагань юна спортсменка привезла чергові перемоги.

З 19 по 20 лютого відбувся відкритий турнір з плавання «Повір у себе» на призи Героя України ЗМС Віктора Смірнова, який проходив у Донецьку, в рамках програми Спартакіади Донецької області.  Катерина проплила на цьому змаганні чотири дистанції: 200 метрів  - вільним стилем,  50 метрів та 100 метрів батерфляєм та 100 метрів - на спині. На всіх чотирьох дистанціях Катерина Істоміна здобула перші місця, а також перемогла в номінації «За високі досягнення». Приємною несподіванкою був подарунок від організаторів турніру  - DVD-програвач.

 А нещодавно Катерина Істоміна повернулася  з Чемпіонату України, що проходив 23-26 березня, де посіла п’ять перших місць. Молода спортсменка поставила 2 рекорди України на дистанціях 50 метрів і 100 метрів батерфляєм.

Катерина задоволена результатами змагань, але не збирається зупинятися на своїх досягненнях. У планах на майбутнє - активна підготовка до зимового Чемпіонату України з плавання. Дівчина продовжує свої тренування і впевнено крокує  до нових перемог.

Поділитися посиланням: