Про Академію

Меню

Київські бібліотекарі в завітали в гості до своїх колег з Міжнародного бібліотечно-інформаційного центру ім. Ярослава Мудрого

21 Жовтня 2005 14:15

МБІЦ ім. Ярослава Мудрого, що в Міжрегіональній Академії управління персоналом славиться високою якістю обслуговування відвідувачів та активним впровадженням сучасних технологій, що нині використовуються в бібліотечній справі. Не дивно, що досвід бібліотекарів центру надзвичайно цікавить їхніх колег – працівників міської бібліотечної мережі. З місяць тому переймати його в Міжрегіональну Академію управління персоналом приїжджали працівники Централізованої бібліотечної системи Дарницького району Києва. Тепер же сюди завітали їхні колеги, що представляють державну мережу науково-технічних бібліотек столиці. Це, зокрема, завідуючі та головні методисти бібліотек різних рівнів, що працюють в місті. Перший віце-президент, ректор МАУП, професор Микола Головатий розповів бібліотечним працівникам про діяльність Академії.

З роботою центру ознайомила гостей його генеральний директор Любов Бродська. «Ескурсантів» надзвичайно зацікавили досягнення в сфері бібліотечної справи, що нині активно впроваджуються в МБІЦ Академії, зокрема, використання інформаційних технологій в системі ведення каталогів та архівів, обробки літератури, комплектування, а також сучасні підходи в роботі з відвідувачами.

Неабиякий інтерес виявили бібліотекарі до видань Академії. Серед відвідувачів бібліотек державної мережі, як свідчать гості, на видання МАУП є неабиякий попит. «Нині бібліотечна мережа науково-технічної літератури охоплює близько 2,5 тисяч бібліотек України, – говорить головний методист державної мережі науково-технічних бібліотек Лариса Коваль. - Подекуди ми впроваджуємо сучасні технології, проте темпи цього процесу ще досить слабенькі, та й досвіду бракує. Думаю, що МБІЦ Академії найбільш повно відповідає рівню сучасної бібліотеки, саме тому нас надзвичайно цікавить досвід наших колег».

Поділитися посиланням: