Про Академію

Меню

Київський міський голова Леонід Чернівецький не дружить з головою

31 Травня 2007 17:15
Як стало відомо, міський голова Леонід Чернівецький звернувся до прем‘єр міністра з проханням припинити державне фінансування МАУП через надумані ним неіснуючі причини, які можна пояснити лише хворобливою уявою пана мера.
Відтак, прес-служба МАУП повідомляє, що Міжрегіональна Академія управління персоналом за роки свого існування не отримувала і не отримує жодного державного фінансування.
 
Навпаки, МАУП є одним з найбільш дисциплінованих платників податків, завдяки яким, до речі, утримується і міська влада.
Нещодавно, Міжрегіональна Академія управління персоналом отримала почесну грамоту за високий рівень податкової культури та сумлінне виконання податкових зобов’язань до бюджету Києва, яку, до слова, вручив Академії сам забудькуватий мер.
 
Цього року МАУП стала переможцем національного бізнес-рейтингу, який проводить Торгово-промислова палата України, з присвоєнням звання «Лідер галузі» за основним видом діяльності «Вища освіта». Академія також посіла перше місце за критеріями «Обсяг реалізованої продукції» та «Чистий прибуток» за бездоганну якість наданих освітніх послуг та прозору фінансово-економічну діяльність.
 
Крім того, не отримуючи від державного бюджету жодної копійки, МАУП щороку приймає на безоплатне навчання дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей, позбавлених батьківського піклування і сплачує їм стипендію, а також опікується дитячими будинками.
 
 
Прес-служба МАУП
Поділитися посиланням: