Про Академію

Меню

«Коли світовий ринок припинив вимагати з України потік експорту, наша держава зіткнулася з різким падінням виробництва», - наголосив Владислав Лук’янов

28 Жовтня 2009 11:31

У наш час Україна переживає скрутну ситуацію нестабільності – економічна криза, ситуація у світі, президентські вибори і т.д. Кілька днів тому в Україні розпочато президентську кампанію. Кожна партійна сила по-своєму бачить майбутнє України і вибирає оптимальні шляхи подолання фінансово-економічної нестабільності. З різних джерел – радіо, телебачення, преси - ми дізнаємось про хід подій у світі та в Україні. Керівництво Міжрегіональної Академії управління персоналом вже кілька років поспіль організовує зустрічі з видатними людьми – політиками, економістами, юристами, правниками тощо для живого спілкування з студентами. Такий прийом у навчанні дає змогу майбутнім фахівцям краще орієнтуватися у сьогочасному житті і слугує безцінним досвідом для подальшої роботи.

Днями до МАУП завітав народний депутат України, член Партії регіонів Владислав Лук’янов, який розповів про перспективи розвитку нашої держави. Тема зустрічі - соціально-політичний стан в Україні напередодні президентських виборів.

«Соціальна ситуація в Україні, - розпочав розповідь народний депутат, - визначається такими основними факторами, як поширення виборчої кампанії, ситуація у світі та в Україні». У ході своєї розповіді член Партії регіонів торкнувся питання економічної кризи, пояснив, наскільки глобальний цей процес і які передумови виникнення такої економічної нестабільності.

Владислав Лук’янов зазначив, що проблеми світової економіки негативно позначилися на Україні: «Коли світовий ринок припинив вимагати з України потік експорту, наша держава зіткнулася з різким падінням виробництва».

Під час своєї розповіді гість Дискусійного клубу аналізував кредитну ситуацію в банках: «Насьогодні близько 50 % кредитів не обслуговуються, кредитування майже повністю відсутнє».

Сутність економічної кризи Владислав Валентинович пояснив так: «Криза – це досить зручне явище для людей, які керують світовими фінансами».

Звісно, сьогодні кожного громадянина цікавить майбутнє президентських виборів. Як представник Партії Регіонів, Владислав Лук’янов висловив своє бачення президентських виборів: «На сьогодні рейтинг Віктора Януковича сягає 30 %, Юлії Тимошенко – близько 20%. Але я не можу сказати, що ми вже перемогли, можу лише зазначити, що вибори будуть жорстокими».

Наприкінці зустрічі проректор з наукової роботи Микола Головатий вручив кращі книги видавництва МАУП та подякував гостеві за плідну зустріч.

Поділитися посиланням: