Про Академію

Меню

Команда «НУФВС-МАУП» посіла призове місце у ХІ Чемпіонаті міста Києва з міні-футболу серед студентських команд

28 Квітня 2014 15:10

Днями у приміщенні Центру фізичного виховання та спорту Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут» відбулося нагородження переможців ХІ Чемпіонату міста Києва з міні-футболу серед студентських команд.

Свято спорту проходило за підтримки Футбольної Асоціації Студентів міста Києва, Ради ректорів Київського вузівського центру, Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України, Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Федерації футболу міста Києва.

На нагородження було запрошено чимало гостей, серед них:

  • Ігор Кочетов, президент Федерації футболу м. Києва;
  • Вадим Місюра, президент Футбольної асоціації студентів м. Києва;
  • Стефан Решко, легендарний радянський та український футболіст, гравець збірної СРСР, заслужений майстер спорту СРСР;
  • Петро Куліков, голова Ради ректорів Київського вузівського центру, ректор Київського національного університету будівництва та архітектур;
  • Олександр Вертай, заступник голови правління "Української страхової групи";
  • Олександр Яцун, голова Київської профспілки працівників освіти і науки;
  • Вадим Костюченко, начальник Управління сім'ї, молоді та спорту КМДА.

У ході нагородження кожен з гостей вітав команди. Так, Вадим Костюченко відзначив: «Футбол – це не просто гра, а школа життя. Бажаю усім пройти цю школу гідно. Нехай у кожного буде своя власна перемога!». А Петро Куліков підкреслив, що спорт є здоров’ям нації і закликав до дотримання принципу «Пляшку пива кину і пробіжу стометрівку»

В ХІ Чемпіонаті взяли участь  представники 15-ти вищих навчальних закладів. Протягом усіх ігор точилася напружена боротьба за призові місця у фіналі.

За результатами фінальних ігор місця розподілилися таким чином:

3-є місце посіла збірна команда Міжрегіональної Академії управління персоналом та Національного університету фізичного виховання і спорту «НУФВС-МАУП», отримавши  дипломи третього ступеня, бронзові медалі та Кубок Чемпіонату;

2-е місця у команди Національного університету харчових технологій, якій вручили дипломи другого ступеня, срібні медалі та Кубок Чемпіонату;

1-е місце посіла команда Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, яка отримала дипломи першого ступеня, золоті медалі та Кубок Чемпіонату.

Окремими дипломами були нагороджені переможці у номінаціях «Кращий бомбардир», «Кращий воротар»,  «Кращий гравець» та «Кращий тренер».

Вітаємо призерів!

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: