Про Академію

Меню

Команда SIFE МАУП взяла участь у Національних змаганнях SIFE Україна

10 Червня 2010 13:02

Нещодавно в Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ) відбулись Національні змагання SIFE Україна. Сім найкращих студентських команд SIFE з Києва, Львова, Харкова, Чернівців та Одеси змагались за звання чемпіона SIFE Україна 2010. Команда Міжрегіональної Академії управління персоналом була єдиною, що представляла столицю. Зазначимо, що це власна студентська ініціатива і дуже важливо, що в Академії навчаються така активна, прогресивна і небайдужа молодь.

Як зазначив капітан команди SIFE МАУП, Павло Зубік, в рамках програми вони займаються усіма проектами, які торкаються суспільства. За цей рік команда SIFE МАУП створила три проекти.

«В рамках соціального проекту з бізнесовими елементами «Я люблю Чернятин», ми започаткували День села Чернятин (Вінницька область Жмеринського району), - розповів капітан команди SIFE МАУП, - організували святкування, ярмарок, запросили багато підприємців, які взяли у цьому участь. В результаті за чотири години свята було зароблено 15960 грн. При цьому в акції були задіяні 110 осіб в оргкомітеті і більше тисячі осіб були проінформовані, - тобто проект досить масштабний. Другий проект, який ми організували - «Капіталовкладення» - це своєрідний тренінг для підвищення фінансової грамотності, в результаті цього проекту один з учасників відкрив свій маленький бізнес, ми допомогли йому правильно створити бізнес-план, сформулювати витрати, а зараз він вже покрив видатки на створення цього бізнесу. І, нарешті, екологічний проект «Зробимо наше місто зеленим», ми реалізували у вигляді зелених насаджень на Червонозоряному проспекті. В процесі ми інформували людей за допомогою плакатів та фотографій про вирубку дерев під час забудови Києва і пропонували здійснювати озеленення свого міста» - поділився капітан SIFE МАУП Павло Зубік.

Всі проекти, створені студентами, відповідають критеріям Sife. Всього ж існує сім критеріїв, наприклад, навчити людей підприємництву, ринковій економіці, навчити правильно використовувати свої можливості, створювати умови для збереження екології.

До складу дружної команди SIFE МАУП увійшли студенти Академії: капітан Павло Зубік, факульт-едвайзери Азер Алієв та Віра Барановська, спікери Дмитро Міхеєв, Аліна Черевко та Юлія Содель, фінансовий менеджер Ісмаїл Алієв, ІТ-менеджер Алі Ісмаїлов та адміністративний менеджер Олександр Соловйов.

Фінансовий менеджер команди Ісмаїл Алієв розповів про організацію змагання: Турнір був дуже добре організований, нас добре зустріли, до речі, ми були єдиною командою з Києва, і розділили на дві групи: з групи з чотирьох команд виходило до фіналу дві, а з групи з трьох команд виходила у фінал одна, ми увійшли до цієї останньої турнірної групи. Таким чином, у фіналі брали участь три команди. На жаль, нам не вдалося вийти до фіналу, однак наш виступ сподобався суддям. Увесь виступ триває 30 хвилин – це і підготовка апаратури, і презентація наших проектів, і відповіді на запитання суддів. Наш проект був відмінним, однак презентація, яку ми підготували, була не достатньо яскрава і виразна, тобто нам не вистачило досвіду підготовки і певних технічних засобів. Але, в цілому, ми задоволені своїм виступом, зробили важливі висновки, отримали досвід і будемо готуватися до участі наступного року.

«Як ІТ-менеджер команди я намагався зробити все в найкращий спосіб, думаю все вийшло досить добре, наскільки це могло бути в короткий проміжок часу протягом якого ми готувалися. Однак, наступного року ми зробимо більш цікаву презентацію, аби вона сподобалася журі» - поділився спостереженнями Алі Ісмаїлов.

Студент V-го курсу відділення «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Азер Алієв з Азербайджану бере участь у турнірі SIFE п’ятий рік поспіль (раніш він виступав за інший ВНЗ). На його думку, SIFE – це своєрідний міст між бізнесом і освітою для студентів. «За допомогою програми SIFE студент навчаючись у ВНЗ готується бути менеджером, лідером і, в майбутньому, підприємцем. За принципами цієї програми студенти реалізують соціальні та бізнесові проекти і здійснюють це за науковими критеріями, за допомогою новітніх технологій та Інтернет-ресурсів. Дуже важливо, що в процесі цієї роботи студенти спілкуються між собою, обмінюються знаннями і досвідом. Тобто в майбутньому вони будуть працювати як спільнота, вони матимуть багато зв’язків з регіонами і країнами».

Щодо проекту, який представила команда SIFE МАУП Азер Алієв висловив власну думку: «Особливість наших проектів, і це підкреслили на турнірі, у тому, що вони мають національну направленість, покликані піднімати регіони, покращити рівень життя у регіонах. Проекти ж інших команд мали європейську направленість і прагнули відкрити світ. Тому я переконаний, що наступного року наша команда має добрі шанси і ми переможемо».

Участь студентів МАУП у турнірі відбулася за сприяння деканату Інституту міжнародних відносин та лінгвістики МАУП та генерального директора Наукового інституту міжнародної освіти та проблем управління МАУП Надії Чернухи. «Участь у турнірі SIFE це дуже важлива студентська ініціатива, адже вона відкриває для них нові можливості і збагачує безцінним досвідом громадської роботи. Тому Академія всіляко підтримує такі прагнення своїх студентів і цього разу також керівництво Академії в особі Заступника Голови Наглядової ради МАУП Ростислава Щокіна надало команді SIFE МАУП необхідну для участі у турнірі фінансову допомогу» - підкреслила Надія Миколаївна.

До складу журі змагань увійшли більше 30 суддів, що представляли українські та міжнародні компанії. У ході голосування судді обрали команду-переможця – нею вдруге поспіль стала команда SIFE ЛНУ ім. І. Франка. 5 освітніх проектів, виконаних студентами протягом року, разом з ефектною презентацією справили враження на суддів і забезпечили команді перемогу та участь у Всесвітньому кубку SIFE.

Наступного року команда SIFE МАУП знову візьме участь у Національних змаганнях SIFE Україна, тож попереду нові проекти, активна підготовка і залучення нових прогресивних студентів до команди SIFE МАУП.

Поділитися посиланням: