Про Академію

Меню

Конференція в Чернівецькій філії МАУП

23 Квітня 2008 16:11

 Результативність камерного варіанту проведеної 18-19 квітня ц.р. на базі Чернівецької філії МАУП VІ-ої науково-практичної конференції “Управлінські, правові та соціально-економічні чинники розвитку Української держави у ХХІ сторіччі”, визначилася завдяки представництву посадових осіб органів влади – Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради; науковців з п’яти регіонів держави (м.Київ, м.Запоріжжя, м.Львів, м.Луцьк, м.Чернівці); організацією активного діалогу між учасниками; студентською участю не лише через виконання функцій членів оргкомітету, але й поданням тез та виступами на чотирьох секційних засіданнях.

Конференцію відкрила директор ЧФ МАУП – Олександра ПОЛЯК, кандидат наук з державного управління, яка визначила чотири цілі конференції: залучення до діалогу про державу, в якій ми живемо; використання конструктивних пропозицій, сформованих на конференції неповторною групою учасників; надання можливості студентам спостерігати за змістом та формою інформування проблем відомими фахівцями, науковцями, посадовими особами органів влади; формувати бажання реалізовувати власну імпрезу думок.

Виявили симпатії, повагу до учасників і колективу Чернівецької філії МАУП та виголосили вітання й доповіді: Аркадій МОІСЕЙ – керуючий справами Чернівецької обласної ради; Тетяна САРЧИНСЬКА – перший заступник Головного управління статистики у Чернівецькій області; Ганна ЧЕКАЛЮК – начальник відділу кадрової роботи апарату Чернівецької облдержадміністрації; Євгенія ФЕДЮК – кандидат  економічних наук, професор ЧФ МАУП.

Захоплення й аналітичну задуму викликала доповідь Валерія ЄВДОКИМЕНКА, проректора з наукової роботи Буковинського університету, доктора економічних наук, професора, автора та співавтора 16-и монографій і 125-и наукових статей, неперевершеного фахівця краю в галузі управління, економіки та прогнозування. Цікавою й корисною була інформація, яку запропонували учасникам Михайло ГЕРМАН – заступник начальника управління з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами спільної власності Чернівецької обласної ради, магістр державного управління та Ярослав ВИКЛЮК, кандидат фізико-математичних наук, докторант університету “Львівська політехніка”. Із доповіддю “Перспективи соціально-економічного розвитку дотаційних областей України” виступила Світлана ДЕМИДЕНКО –викладач кафедри менеджменту Волинського інституту ім. В.Липинського МАУП, доктор філософії в галузі економіки.

Надзвичайно широкий діапазон акцентів різноманітних питань запропонувала слухачам проректор з регіональної роботи, генеральний директор Всеукраїнського університету МАУП Людмила ГУРЧ, кандидат економічних наук, доцент. Звучали її думки про логістику в державному управлінні та проблеми застосування; роботу МАУП на сучасному етапі та перспективи розвитку навчального закладу; якість навчального процесу та активи запровадження Болонської системи; “дипломна епопея”: її наслідки та уроки тощо.

Секційна тематика збагачувалася цікавими думками студентів ЧФ МАУП: Дмитра ФЕДІВА (4 курс “Менеджмент організацій”), Ірини ПОЧЕНЧУК (3 курс, “Менеджмент організацій”), Оксани РОМАНЮК (4 курс, “Менеджмент організацій”), Інни ГРАБ (3 курс, “Менеджмент організацій”), Наталії КУДРИНЕВИЧ, Марини САВЧУК, Юлії АПОСТОЛЮК, Олександра НИКУЛЯКА та Михайла СОРОКАНА (2 курс, “Правознавство”), Яни ДЕЯК (3 курс, “Правознавство”), керівниками яких були викладачі ЧФ МАУП: Юрій СОЦЬКИЙ, кандидат юридичних наук; Галина КРУШНІЦЬКА, кандидат економічних наук, Геннадій ІВАНЧИН, заступник завідувача кафедри “Менеджмент організацій” ЧФ МАУП.

У перерві між пленарними та секційними засіданнями конференції проректор з регіональної роботи, генеральний директор Всеукраїнського університету МАУП Людмила ГУРЧ вручила дипломи державного зразка випускникам Чернівецької філії МАУП, що засвідчило: “дипломна епопея” МАУП, завдяки додатковому ретельному аналізу Міністерства освіти та науки під керівництвом міністра Івана ВАКАРЧУКА та на виконання законних рішень судів - завершилася.

А в далекому американському Лос-Анджелесі випускнику ЧФ МАУП 2005-ого року Сергію БАНАШКУ державний диплом не знадобився: він досить лежить в шухляді. Для отримання рівня “бакалавр” у США він скористався дипломом МАУП міжнародного зразка, який дав йому право працювати за спеціальністю, отриману у Чернівецькій філії МАУП. Радості його матері не було меж. Прослухана на конференції реальна історія від Геннадія ІВАНЧИНА додала не лише задуми, але й ентузіазму сьогоднішнім та майбутнім студентам навчального закладу.

Підготувала Наталія КИЛИПЕНКО,
заступник директора ЧФ МАУП

Поділитися посиланням: