Про Академію

Меню

«Кожен справжній лицар повинен мати точну ціль в життєвому дартсі» - Руслан Хмуров

27 Червня 2012 13:44

Кожна дівчина має свій ідеал хлопця, але кожна з них мріє йти поряд із сильним, розумним та вольовим чоловіком, який захистить та підтримає її у будь-який момент бентежного, але такого прекрасного життя.

Нещодавно у Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов конкурс «Лицар МАУП-2012». У запеклій боротьбі за право носити почесний титул Лицаря Академії боролися молоді, амбітні та мужні хлопці з інститутів МАУП, проявляючи свої таланти та вміння у своїх конкурсних номерах. Обрати кращого учасника серед найкращих було важким випробуванням для членів журі конкурсу, але у чесному змаганні перемогу одержав студент IIIкурсу Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій Руслан Хмуров. Хлопець завітав до на нас на розмову та поділився своїми враженнями від навчання в Академії та участі у конкурсі «Лицар МАУП -2012».

 

Розкажіть, будь ласка, як Ви потрапили до Академії?

Раніше в Академії навчався мій брат, саме він і порекомендував мені вступити сюди на навчання. Я недалеко звідси живу, мені зручно їздити до МАУП. А ще мені розповідали, що Академія хороший вищий навчальний заклад, який готує професіоналів та забезпечує потрібними професійними знаннями на високому рівні.

Які були Ваші перші враження від знайомства з МАУП?

Я був дуже здивований, мені сподобалася приємна та затишна атмосфера, яка панує на території закладу. Дуже красиве студентське містечко з численними корпусами та парками, а також уважний та кваліфікований викладацький склад та персонал.

Ким Ви будете за професією? І чи був це свідомий вибір?

Моя професія буде пов’язана з фінансами. Обирав цей напрям з розумінням того, що фінанси є у кожній сфері нашого життя. Робота за такою професією досить перспективна і буде приносити високий прибуток у майбутньому.

Які відкриття Ви зробили для себе під час навчання в Академії?

Свого часу я брав участь у зимовому балу і зрозумів, що можу танцювати. Мені дуже сподобалося виступати на сцені, я постійно займаюсь особистим та професійним саморозвитком. Під час навчання познайомився з багатьма приємними  та цікавими людьми, з’явилися хороші друзі, з якими багато часу проводимо разом.

Чи є у Вас якесь захоплення, хобі?

Мене захопила атмосфера на балу, чарівні танці. Я отримав неймовірні емоції від виступу на сцені МАУП. Це все подарувало мені надзвичайний позитив і бажання й надалі реалізовувати себе у цих сферах. Мені сподобалося розвивати акторську майстерність та усе, що пов’язано з виступами на сцені. Академія дарує таку унікальну можливість розвиватися в різних мистецьких напрямках та реалізовувати свої амбіції, захоплення, вподобання, що неможливо не скористатися з цього.

Розкажіть, будь ласка, яким Ви бачите своє майбутнє?

У наступному році я планую брати участь у багатьох конкурсах, які традиційно влаштовує Академія. Із задоволенням спробую свої сили у науково-практичних конференціях та олімпіадах, що будуть проходити у МАУП. Можливо буду боротися за першість у виборах голови Студентської ради.

На Вашу думку, які плюси та мінуси навчання в Академії?

Я завжди намагаюся дивитися на життя лише з позитивної точки зору, тому мені все   подобається в умовах навчання у МАУП. Дуже хороші викладачі, навчальний процес проходить на високому рівні. Студенти не тільки гризуть граніт науки, але й всебічно розвиваються в культурній, спортивній, науковій, громадській і творчій сферах.       

Які дисципліни та викладачі Вам подобаються та надихають на навчання?

Мені дуже імпонують усі предмети, пов’язані з фінансами, адже саме цим я буду займатися в майбутньому. На цих парах я відчуваю, що розумію про що іде мова. Завжди із задоволенням відвідую пари Анни Філіної, яка викладає «Фінанси». Її пари дуже цікаво побудовані, вона вміє знайти підхід до кожного студента та донести серйозну інформацію до усіх присутніх.  

Розкажіть, будь ласка, про Вашу участь у конкурсі «Лицар МАУП - 2012». Як Ви на це наважилися, і що Вам дало це чоловіче змагання?

Я планував брати участь у конкурсі ще коли навчався у Економіко-правовому технікумі при МАУП, а реалізував свою ідею лише зараз. Перше місце у такому масштабному змаганні дало мені неоціненний досвід, за що я дуже вдячний. У ході підготовки та участі у конкурсу я навіть трохи змінив своє світобачення. Я дуже вдячний за підтримку проректору з виховної роботи та довузівської підготовки МАУП Людмилі Біжик, художньому керівнику народного ансамблю «Перлина» Андрію Науменко та моїй одногрупниці Дар’ї Томко. Це люди, які скерували мене на правильний шлях у підготовці своєї презентаційної програми, підтримували протягом конкурсного періоду.

Якими, на Вашу думку, властивостями характеру має бути наділений справжній лицар?

В першу чергу він має бути щирим, впевненим у собі, добре ставитися до жінок та знати свою ціль, до якої він йде.

Про що Ви мрієте?

Якщо дивитися глобально, то хочу, щоб люди, які мене оточують були щасливими, від цього буду щасливим і я. А для реалізації цієї мрії я буду робити усе можливе, що буде в моїх силах.

Поділитися посиланням: