Про Академію

Меню

«Кожна криза породжує нові можливості, це шлях до нових перетворень» - зазначив Владислав Каськів під час зустрічі зі студентами МАУП

24 Листопада 2008 10:23

Зустріч студентів із державними діячами в Міжрегіональній Академії управління персоналом стала традицією. Останнім часом гості Дискусійного клубу МАУП – це прогресивні молоді політики, які займають активну позицію у нашому суспільстві, вони впевнені, що життя людей зміниться на краще. Днями, гостем в Академії був активний учасник громадянського процесу, голова політради Громадянської партії «ПОРА» Владислав Каськів. Свою активність щодо політичної ситуації в Україні показав ще будучи студентом, за що був відрахований з університету. Але це не завадило йому бути активним учасником громадського життя держави. Свого часу він займав різні державні посади: координатор Міжнародного фонду «Відродження», Голова Правління ГО «Секретаріат коаліції громадських організацій України «Свобода вибору», Радник Президента України, Голова Правління ГО «Інститут політичного розвитку».

Основна тема виступу Владислава Каськова «Сучасна політична криза в Україні та шляхи її подолання». Ключове питання сьогодення «Як жити далі?» було невід’ємною складовою зустрічі. Депутат запевняв присутніх у тому, що події, які відбуваються у нашій державі сьогодні, це не найстрашніше, що може бути: «Кожна криза породжує нові можливості, це шлях до нових перетворень».

Як правник він пригадав 90-ті роки -  період, коли Україна отримала незалежність проаналізував події, що стали основою до державних перетворень. Аналізуючи роки незалежності України, Владислав Каськів навів приклади перетворень в державі. Як активний учасник помаранчевої революції, яка охопила нашу країну чотири роки тому, визначив мету проведення такої акції: «Події «майдану» мали на меті змінити життя, створити умови мирного і справедливого існування».

На думку правника, реформування системи управління допоможе створити умови регулювання економічної ситуації держави. Адміністративно-територіальна реформа створить логіку у поєднанні держави і людини – всі господарські функції потрібно передати регіонам, здійснювати заходи на рівні регіонів, формувати нову податкову  систему, яка забезпечить всі галузі життя, встановити нові стандарти боротьби з корупцією. Такі кроки пропонує Владислав Каськів.

Незважаючи на економічну нестабільність України, оптимістичний настрій депутата допоміг усвідомити, що не все так погано у нашій країні, а молодь здатна змінити ситуацію на краще.

«Свободу не спинити!» - оптимістично зазначив Владислав Каськів наприкінці зустрічі зі студентами.

 

Поділитися посиланням: