Краса врятує світ

24 Лютого 2010 15:39

Куди б лиш ти не поспішав
В вечірній час, чи в мить світання,
Яке б у серці не тримав
Найпотаємніше бажання,
Її зустрівши, станеш ти
І подивуєшся раптово,
Що навіть десь поділось слово
Перед величчям красоти.

Свято краси, юності, жіночності і таланту відбулося днями в Академії. Повна зала глядачів зібралася днями в приміщенні залу «Україна» Міжрегіональної Академії управління персоналом, щоб оцінити красу та вишуканість чарівних студенток. В цей день відбувся конкурс краси «Міс МАУП 2010».

У конкурсі взяли участь дівчата з усіх навчальних підрозділів Академії. Кожна дівчина – виняткова, як з-зовні, так і стосовно поглядів та переконань, має свій ідеал, стиль, фантазії тощо.

Найкрасивіша, найвинахідливіша, найемоційніша, найталановитіша дівчина МАУП отримала головний приз – корону та титул «Міс Президентський університет МАУП – 2010». Нею стала студентка Інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса Аннета-Даніелла Кузнєцова. Кожен конкурс Аннети був винятковий: вона й співала, і танцювала, і демонструвала театральну мініатюру, цим самим здобувши прихильність журі.

     

Яскравою була і студентка Інституту менеджменту та бізнесу імены Богдана Хмельницького Юлія Мінчук, яка своєю посмішкою зачарувала весь зал, а в номерах показала вишуканість та красу. Їй журі віддало ІІ місце конкурсу.

Почесне трете місце конкурсу посіла справжня дівчина Джеймса Бонда, студентка Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій Софія Федченко.

Досить гумористичні і водночас чарівні номери презентувала студентка Інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса Лариса Подопригора. Журі нагородило її титулом «Панна чарівність».

     

Вражала тендітністю, скромністю і чуттєвістю студентка Інституту менеджменту та бізнесу ім. Б. Хмельницького Тетяна Вихристюк. Вона отримала титул «Панна модель».

Ангел добра та справедливості, елегантності та вишуканості – такою була на сцені студентка Інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса Марина Добрицька, яка отримала звання «Панна елегантність».

Втіленням жіночності та доброти стала студентка Економіко-правового технікуму при МАУП Наталія Осадча. Їй віддали титул «Панна симпатій журі».

Справжня українська жінка – сильна і жіночна – такою представила себе студентка Інституту права Альона Боднар, яка отримала звання «Панна глядацьких симпатій».

У кожної епохи є свій ідеал жіночої краси, бачення його і міфи, які про неї творять. Мислителі, поети, художники намагалися розгадати таємницю її Величності Жінки, возвеличити красу своїх сучасниць у творах мистецтва. Юні маупівські красуні показали нашу сучасність, продемонстрували винятковість та красу сучасної дівчини. Щиро вітаємо всіх красунь з перемогами і бажаємо успіхів у подальших змаганнях, адже 12 березня відбудеться фінал цьогорічного конкурсу краси – Міс МАУП 2010. А перед цим регіональні підрозділи Академії також оберуть кращих дівчат Всеукраїнського університету МАУП, і вони теж візьмуть участь у фіналі конкурсу в березні.  

Поділитися посиланням: