Меню

Красуню Голосієва обирали у МАУП

18 Квітня 2011 10:12

Днями у МАУП відбулося чергове святкове дійство – Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація обирала найкращу студентську красуню. У конкурсі взяли участь дівчата з різних навчальних закладів Голосіївського району, які стали переможницями аналогічних конкурсів краси у своїх Альма матер. Серед ВНЗ, представлених на конкурсі: Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтва, Військовий інститут Київського національного університету ім.. Т.Шевченка, Національний університет біоресурсів та природокористування та інші.

В ході конкурсу на суд суворого журі учасниці представили і свої таланти, і творчі та комунікативні здібності, і дитячі спогади, а також демонстрували зовнішні дані і вміння триматися на сцені. Програма свята передбачала, що у першому конкурсі „Візитка” дівчата покажуть себе у всій красі, а також розкажуть глядачеві про себе, у другому виході всі учасниці виконували танець Грацій – видовищний і динамічний. Виступ „Коронний номер” передбачав, що учасниці покажуть свій талант і артистичність, тож вони співали, танцювали, демонстрували спортивні досягнення та акторські здібності.

Міжрегіональну Академію управління персоналом на цьому конкурсі представляли дві чарівні дівчини – віце-міс МАУП 2011 року: Лариса Підопригора, студентка другого курсу Інституту міжнародних відносин та лінгвістики, та Яна Манжола, студентка Економіко-правового технікуму при МАУП. Лариса отримала у підсумку титул „Міс Посмішка” , а Яна – „Міс глядацьких симпатій”.

Всі дівчата були елегантні і вишукані, співали і танцювали, декламували промови, граційно дефілювали перед уважними поглядами глядачів та журі. І хоча без подарунків і квітів не залишилася жодна, однак конкурс передбачає переможниць.

А переможницею цього року стала студентка Національної Академії Служби безпеки України Катерина Юрко.

Поділитися посиланням: