Крок у доросле життя

06 Серпня 2009 14:10

Літо - гаряча пора для випускників... Чи не вперше у своєму молодому житті випускники дев’ятих класів мають зробити серйозний вибір: чи ще два роки пливти за течією в загальноосвітній школі, чи поринути у справді доросле життя і перетворитися зі школяра на студента. А вже вирішивши змінити своє життя, молода людина опиняється перед іншим, не менш важливим вибором: де здобути якісну середню освіту, витративши якомога менше грошей?

При цьому слід враховувати, що згідно закону “Про освіту” в Україні запроваджена ступенева підготовка фахівців: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр. Таким чином, рівень молодшого спеціаліста є лише першим кроком у здобутті повної вищої освіти. Тобто навчання в технікумі є і престижним і вигідним. Сьогодні Економіко-правовий технікум Міжрегіональної Академії управління персоналом поєднує в собі всі вигоди освітнього закладу цього типу.

По-перше, - це зменшення терміну загальноосвітньої підготовки. Молода людина на два роки раніше відчуває себе студентом.

По-друге, студенти технікуму економлять один рік, порівняно зі своїми однолітками-школярами, оскільки протягом першого року навчання передбачено опанування шкільної програми 10-11 класів.

По-третє, що є найголовнішим, мають можливість без іспитів продовжити навчання за своєю спеціальністю в одному з інститутів Президентського університету МАУП з третього курсу.

До того ж, навчання у ЕПТ вигідне і з точки зору економії коштів. Помірна ціна може зацікавити представників практично всіх соціальних верств населення. А випускники технікуму мають гарантовану знижку для подальшого навчання в МАУП (відмінникам, наприклад, надається знижка в оплаті за навчання - 17,5%), що доволі привабливо.

Підготовка здійснюється за спеціальностями, що відповідають напрямкам підготовки студентів в інститутах Академії:

  • організація виробництва (спеціалізації: організація зовнішньоекономічної діяльності, економіка та управління бізнесом, інформаційні системи в менеджменті, менеджмент готельного бізнесу та туризму, управління офісом);
  • соціальна робота (спеціалізації: соціально-правова робота, соціальна робота в міжнародних організаціях, соціальна робота в засобах масової комунікації (журналістика), психологія соціальної роботи);
  • бухгалтерський облік (спеціалізації: бухгалтерський облік, бухгалтерський облік в зовнішньоекономічній діяльності);
  • банківська справа;
  • фінанси;
  • правознавство;
  • експлуатація систем обробки інформації та прийняття рішень;
  • програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем.

Навчання у технікумі здійснюється на базі 9 класів. Відповідно, протягом першого навчального року студенти засвоюють програму середньої школи і два наступні присвячені опануванню спеціальної підготовки. В результаті випускники отримують атестат про повну загальну середню освіту та диплом молодшого спеціаліста.

Продовжуєтьсянабір і до Дарницького та Деснянського відділень Економіко-правового технікуму при Міжрегіональній Академії управління персоналом. Метою створення цих відділень стало бажання наблизити місце навчання до місця проживання студентів, враховуючи, по-перше, те, що середній вік студентів І курсу технікуму становить 14-15 років, по-друге, тепер вони зможуть вигідніше використовувати свій час, а це значний “плюс” для завжди перевантаженого навчанням студента.

Девізом Економіко-правового технікуму є “надання якісної освіти за помірну ціну”. Навчальний процес забезпечує колектив досвідчених педагогів (1/3 з яких - безпосередньо викладачі Академії, кандидати та доктори наук), штатні психологи, уважні куратори, головне завдання яких - з одного боку, бути посередником між студентом та його батьками, а з другого - між викладачами та дирекцією технікуму. Куратори в технікумі керують студентами під час навчального процесу, слідкують за рівнем успішності, за відвідуванням, атмосферою в студентському колективі, допомагають в організації змістовного дозвілля і у вирішенні поточних питань, які можуть виникати у молодих людей.

Поділитися посиланням: