Про Академію

Меню

Круглий стіл "Сучасні загрози Україні та шляхи національного порятунку"

05 Листопада 2004 16:15

17 вересня 2004 року в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся круглий стіл на тему "Сучасні загрози Україні та шляхи національного порятунку".

Метою цього проекту є консолідація зусиль політичних діячів, наукової громадськості, освітян, лідерів громадських об'єднань та організацій у напрацюванні ідей і пропозицій щодо шляхів розв'язання проблем, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки України.

У зібранні взяли участь відомі політичні та громадські діячі, народні депутати України, відомі вчені. В ході засідання було заслухано доповіді з питань національної ідеї та національної волі (народний депутат Лук’яненко Л.Г.), незаконної приватизації (народний депутат Семенюк В.П.), небезпеки «культурної революції» (професор Сенченко М.І.), загрози сіонізму в Україні (професор Яременко В.В.), ситуації в національних ЗМІ (Слісаренко І.Ю.) та інші. У дискусії взяли участь народні депутати С. Хмара, Ю.Кармазін, О.Тягнибок, публіцист В.Овод (журнал «Березіль») та інші.

Проект резолюції про необхідність створення Українського Комітету Національного Захисту України подано до подальшого доопрацювання. Очолити Комітет Національного Захисту України запропоновано Л.Лук’яненку. Діяльність Українського Комітету буде спрямована на зміну на всіх рівнях злочинної антинародної влади, недопущення розколу України, реприватизацію та націоналізацію награбованої у народу України власності, підтримку всіх українських патріотичних сил. Учасники круглого столу закликали всіх, кому не байдуже українське майбутнє, підтримати Комітет Національного Захисту України, діяльність якого базується на Загальній декларації прав людини ООН від 10.12.1948р.

Поділитися посиланням: