Меню

Круглий стіл «Твоя професія – юрист»

23 Березня 2005 16:28

23 березня в Інституті права імені Володимира Великого відбувся круглий стіл «Твоя професія – юрист» та урочисте засідання «Правничої клініки», що діє при Управлінні юстиції Голосіївського району міста Києва і надіє безкоштовну юридичну допомогу громадянам.

«Правнича клініка» надає безкоштовні юридичні консультації з будь-яких правових питань усім бажаючим, зокрема з питань купівлі, продажу нерухомості, здійснює безкоштовне рекламування об’єкту нерухомості при продажу, безкоштовне складання процесуальних документів, а також правову експертизу правовстановлюючих документів об’єкта нерухомості. Клініка надає письмову юридичну гарантію на куплену та продану нерухомість. Клініку, яка працює з вересня 2004 року, очолює заступник директора Інституту права Юрій Володимировч Ящуринський, за цей час розглянуто понад 500 справ.

Адвокати «Правничої клініки» супроводжують всі етапи операцій з нерухомістю. У клініці працюють студенти і випускники Інституту права Міжрегіональної Академії управління персоналом. В ході урочистого засідання кращі з них: Євген Цикулін, Андрій Оберемчук, Тарас Кривенко, Валентин Румянцев та Андрій Мельник отримали почесні грамоти-подяки. Бездоганна фахова підготовка, професіоналізм і відповідальність дають їм можливість реалізувати свій потенціал на практиці. Таким чином молоді юристи Академії з ІІІ курсу починають адвокатську практику і приносять користь суспільству. Крім кадрового забезпечення, МАУП взяла на себе матеріальну підтримку «Правничої клініки».

Поділитися посиланням: