КУБОК МАУП З ШАХІВ

19 Травня 2006 10:56

У квітні місяці пройшла особисто-командна першість МАУП з шахів серед студентів, у якій взяли участь 6 збірних команд інститутів.

У командному заліку перше місце другий рік поспіль вибороли студенти Інституту права, за яку виступали Скрипка Руслан (Капітан команди) - 3 курс, Калиновський Богдан - 1 курс, Гудов Володимир - 3 курс.

Друге місце посіла команда Інституту міжнародної економіки і фінансів (Капітан команди – Голуб Павло). Третю сходинку посіла команда Інституту кібернетики (Капітан команди – Петрик Федір).

Вперше не виставили свої команди – Інститут міжнародних відносин та Інститут соціальних наук - не зважаючи на те, що у них навчаються студенти, які мають перші розряди та розряди кандидатів у майстри спорту з шахів. Очевидно, що участь у змаганнях та місця у командному й особистому заліках відображають роботу фахівців з виховної роботи відповідних інститутів.

В особистому заліку серед хлопців Чемпіоном МАУП став майстер ФІДЕ з шахів, студент 1 курсу Інституту кібернетики Петрик Федір. Друге місце виборов студент 3 курсу Інституту права Скрипка Руслан, на третьому місці опинився студент 1 курсу Інституту права Калиновський Богдан.

Серед дівчат Чемпіонкою МАУП стала студентка Інституту політичного лідерства та лінгвістики Коротун Любов. Друге місце посіла студентка 3 курсу Інституту міжнародної економіки і фінансів Ковальчук Інна, третьою була Маковєєва Катерина – студентка 1 курсу Інституту права.

Наступним випробуванням студентів-шахістів буде участь нашої збірної команди  у VI студентському шаховому фестивалі «VIVAT ACADEMIA» імені Анатолія Єрмака, який відбудеться у першій декаді жовтня 2006 року в МАУП.

Головний суддя змагань
Майстер ФІДЕ Петрик Федір

Поділитися посиланням: