Про Академію

Меню

Лариса Підопригора – новий голова студентської ради МАУП

10 Листопада 2011 10:43

У МАУП відбулося засідання студентської ради, де пройшли чергові вибори голови цього студентського органу самоврядування, який працюватиме протягoм 2011/2012 навчального року. Традиційно збори відкрила проректор з виховної роботи та до вузівської підготовки Людмила Федорівна Біжик. У вступному слові Людмила Федорівна розповіла першокурсникам про можливості, які відкриваються перед ними в сфері культурно-масової і громадської роботи. Благодійність, робота з дитбудинками, КВН, боротьба з асоціальними явищами в молодіжному середовищі, участь у різноманітних конкурсах , фестивалях і виставках – все це пропонує Академія активним студентам. „Вміння багато говорити і нездатність робити конкретні справи – головна проблема сьогодення не лише для молоді” – підкреслила проректор. Академія допомагає рости студентам організаційно, розвиватись як громадянину та особистості, безцінний досвід спілкування і соціальної роботи в різних напрямках, безперечно, допоможе сьогоднішнім першокурсникам подорослішати і впевнено увійти у бурхливе життя.

Саме для координації цієї діяльності у співпраці з Департаментом поза навчальної роботи діє Студентська рада МАУП – орган, який покликаний вирішувати питання, що стосуються саме студентів. Про це говорили три кандидати, які висловили бажання бути головою студентської ради МАУП. Представляючи кандидатів, Людмила Федорівна Біжик побажала, аби майбутній голова студради був настільки чесним з собою, щоб через рік міг відкрито прийти на засідання і звітувати про те, що він і його студрада зробили протягом року.

Перед громадою виступили троє кандидатів – „люди, які прагнуть змінити життя на краще” – Лариса Підопригора, Андрій Омеляненко і Анна Лиштва.

Першою виступала студентка третього курсу Інституту міжнародних відносин та лінгвістики МАУП Лариса Підопригора. Лариса виступила зі структурованою чіткою програмою роботи в кількох комітетах студради: соціальної роботи (опіка дитбудинків, організація зустрічей з цікавими людьми), зв’язків з громадськістю, культурно-масової роботи тощо. Також вона висловилася за створення окремого підрозділу  для роботи з гуртожитками для вирішення проблемних питань студентів. Серед ідей, запропонованих Ларисою, створення путівника для першокурсників, де було б детально описані події і конкурси, де вони можуть взяти участь, джерела вирішення проблем і отримання інформації. На думку Лариси, студентська рада має стати частиною вертикалі впливу і вирішення питань в Академії.  „Студентська рада має право ставити питання і вирішувати їх” – наголосила кандидатка.

Серед відповідей на запитання прозвучало запевнення у сприянні участі іноземних студентів у всіх заходах, що проходять в Академії. До речі, сьогодні студенти з інших країн світу є значною частиною студентською контингенту і в ході засідання їхні представники висловили бажання активніше входити у всі сфери студентського життя.

Звертаючись до громади, кандидат від Інституту права МАУП Андрій Омеляненко наголосив на тому, що студентська рада має бути частиною ефективної системи співпраці студентів з керівництвом Академії. Серед напрямків роботи, Андрій запропонував розширити організацію культурного відпочинку студентів (екскурсій, дозвілля), а також відродження роботи радіо та студентської газети.

Студентка третього курсу Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій Анна Лиштва висловилася за те аби студрада працювала над запитами студентської громади, допомагала студентам розвиватися, організовувати дозвілля, вирішувати конфлікти з викладачами і непорозуміння з адміністрацією, сприяти масовості і оригінальності культурних заходів. „Студрада повинна формувати дух колективізму і корпоративної культури серед студентів, і сприяти аби студентські роки стали дійсно незабутніми” – підкреслила Анна Лиштва. Серед цікавих ідей, запропонованих кандидаткою, допомога у працевлаштуванні і робота з центрами зайнятості.

Після голосування з великою перевагою перемогу здобула Лариса Підопригора, що досить закономірно, враховуючи її трирічний досвід активної громадської і культурної роботи в Академії і певний авторитет серед студентства Академії. До речі, нещодавно Ларису обрано головою комітету по зв’язках з громадськістю Голосіївської студентської ради, тож вона зможе працювати не лише на рівні вузу, але й на рівні району. Інші два кандидати стануть її заступниками і разом вони піднімуть роботу студентської ради МАУП на новий рівень.

У свою чергу, проректор з виховної роботи Людмила Федорівна Біжик запропонувала студентам обрати день, коли вони матимуть можливість прийти зі своїми питаннями, проблемами та пропозиціями і звернутися до проректора особисто.

Поділитися посиланням: